Pristatytas pirmas filmo „The Danish Girl“ anonsas, kuriame Eddie Redmayne'as įkūnijo transeksualę

Eddie Redmayne'as filme „The Danish Girl“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-08 15:48
Britų aktorius Eddie Redmayne'as (33 m.) šiemet pelnė pirmąjį „Oskarą“ savo karjeroje ir panašu, kad kitais metais jis vėl taps realiu pretendentu į šį prestižinį apdovanojimą: kino kritikai puikiai atsiliepia apie naujausią jo vaidmenį dramoje „The Danish Girl“, kur jis įkūnijo transeksualę Lili Elbe.

Filmas  „The Danish Girl“ paremtas tikrais faktais: Lili Elbe buvo pirmoji pasaulyje, pasidariusi lyties keitimo operaciją – ji gimė būdama vyru ir dalį gyvenimo nugyveno kaip garsus danų tapytojas Einaras Wegeneris. Pasikeitusi lytį, Lili Elbe nustojo tapyti.

Jūsų dėmesiui – pirmasis filmo „The Danish Girl“ anonsas:

Itin svarbų vaidmenį Lili Elbe gyvenime atliko tapytoja Gerda Wegener, kurią Einaras vedė būdamas 21 metų ir kuri padėjo atsiskleisti tikrajai jo asmenybei. Filme ją įkūnijo sparčiai populiarėjanti švedų aktorė Alicia Vikander.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Filmą „The Danish Girl“ režisavo „Oskaru“ apdovanotas režsierius Tomas Hooperis, sukūręs tokius kritikų pripažintus filmus kaip „Karaliaus kalba“ („The King's Speech“) ir „Vargdieniai“ („Les Miserables“), kuriame vaidino ir Eddie Redmayne'as.

Kino teatrus „The Danish Girl“ pasieks lapkričio pabaigoje.

Žmonės.lt primena, kad Eddie Redmayne'as vasario mėnesį pelnė „Oskarą“ už genijaus Stepheno Hawkingo vaidmenį biografinėje juostoje „Visko teorija“ („The Theory of Everything“).

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai