Princesės mylimąjį filme „Naktis be karūnos“ vaidina „Transformerių“ žvaigždė Jackas Reynoras

Jackas Reynoras ir Sarah Gadon filme „Naktis be karūnos“ / „ACME Film“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-06 15:41
Iki pasirodymo Michaelo Bay režisuotame filme „Transformeriai: išnykimo amžius“ (angl. „Transformers: Age of Extinction“) apie jaunąjį airių aktorių Jacką Reynorą težinojo kruopelė kino mėgėjų. Patikėjęs jaunuolio talentu žymus kino kūrėjas atvėrė jam duris į Holivudą, o jau kitą savaitę Lietuvos žiūrovai išvys 23-ejų aktorių dailaus ir sąmojingo kariškio, sužavėjusio Didžiosios Britanijos princesę, amplua romantinėje komedijoje „Naktis be karūnos“ (angl. „A Royal Night Out“).

Jacko Reynoro kelias į šlovę prasidėjo atlikus pagrindinį vaidmenį nedideliame, tačiau sėkmės sulaukusiame 2012-ųjų airių filme „What Richard Did“. Būtent dėl šios rolės jį pastebėjo garsusis Michaelas Bay.

„Jackas Reynoras – tai airių vaikis, atkeliavęs į JAV turėdamas 30 dolerių kišenėje. Tokiam žygiui reikia turėti smarvės. Rimtai, kas taip elgiasi šiais laikais? Manau, jis tikras grynuolis“, – savo tinklalapyje jaunuolį gyrė režisierius.

Filme „Naktis be karūnos“ Jackui Reynorui teko Antrojo pasaulinio karo pabaigą švenčiančio, neseniai iš karo fronto grįžusio kareivio vaidmuo. Aktoriaus bendravardis herojus Džekas linksmybių sūkuryje netyčia sutinka Didžiosios Britanijos princesę, būsimąją karalienę Elizabeth II. Vienai nakčiai drauge su seserimi Margaret iš karališkųjų rūmų ištrūkusi mergina nuslepia savo tapatybę ir pasijunta tiesiog eiline, išsivadavimą nuo fašistų švenčiančia mergina.

Išsiduoti princesei prireikia tik tuomet, kai šurmulį ir linksmybes nutraukia jos ieškantys sargybiniai. Kaip lemta baigtis princesės ir paprasto kareivio pažinčiai? Ar Lizės nuslėptas jos titulas taps kliūtimi besimezgančiai jų simpatijai?

Jaunąją karalienę Elizabeth II filme įkūnijo kanadietė aktorė Sarah Gadon, jos seserį – skvarbaus žvilgsnio anglė Bel Powley, o pirmąją karališkąją porą – aktoriai Rupertas Everettas ir Emily Watson.

Jungtinėje Karalystėje ir Belgijoje filmuota, autentiškų Antrojo pasaulinio karo pabaigos metų suknelių ir linksmybių kupina romantinė komedija „Naktis be karūnos“ Lietuvą pasieks gegužės 15 dieną. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai