Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine pranešė, kokį vardą išrinko dukrai

Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas su dukra Charlotte / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-04 17:07
Britų karališkoji pora princas Williamas (32 m.) ir Kembridžo hercogienė Catherine (33 m.) pirmadienį pranešė, kad prieš dvi dienas gimusią dukrą pavadino Charlotte Elizabeth Diana.

„Kembridžo hercogas ir hercogienė džiugiai praneša, kad savo dukrą jie pavadino Charlotte Elizabeth Diana. Mergaitė oficialiai taip pat bus vadinama Jos karališkoji didenybė Kembridžo princesė Charlotte“, – pirmadienio pavakarę, 17.06 val. Lietuvos laiku, „Twitter“ paskyroje paskelbė Kensingtono rūmai.

Trimis vardais bus pagerbti trys karališkosios šeimos nariai: naujagimės senelis princas Charlesas, prosenelė Karalienė Elizabeth II ir velionė Williamo mama Diana, žuvusi 1997 metais per automobilio avariją.

Vardas Charlotte buvo tarp populiariausiųjų vardų, už kuriuos buvo statoma lažybų punktuose, kartu su Alice, Elizabeth, Victoria, Olivia ir Diana.

Pranešama, kad dėl dukters vardo karališkoji pora jau buvo apsisprendusi iš anksto, tačiau pirmiausia norėjo asmeniškai pasakyti karalienei Elizabeth II, kokį vardą išrinko.

TAIP PAT SKAITYKITE: Rusijos spauda: hercogienės gimdymas – apgaulė, nes nė viena taip gerai neatrodo pagimdžiusi

Pirmadienį naujagimės princesės garbei Londone gaudė Vestminsterio abatijos varpai ir griaudėjo sveikinimo salvės. Dešimtys kurtinančių patrankų šūvių buvo paleista iš Haid Parko ir Londono Tauerio. 

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine dukra gimė gegužės 2-osios rytą, 8.34 val. (10.34 val. Lietuvos laiku). Antrasis hercogienės gimdymas praėjo labai sklandžiai ir greitai – į ligoninę gimdyti ji atvyko 6 val. ryto (8 val. Lietuvos laiku), o po dviejų su puse valandos jau sūpavo ant rankų pirmąją dukrą. Dar tą patį vakarą išeidami iš ligoninės Williamas ir Catherine pristatė naująją princesę pasauliui.

Prieš ketverius metus susituokusiai porai Charlotte yra jau antras vaikas – 2013-ųjų liepos 22-ąją gimė jų pirmagimis princas George'as, būsimas šalies karalius.

Princesė Charlotte eilėje į Jungtinės Karalystės sostą į penktą vietą nustūmė savo dėdę princą Harry – ji yra ketvirta eilėje po savo senelio princo Charleso (66 m.), tėvo princo Williamo ir brolio princo George'o.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai