Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine norėtų dar vieno vaiko

Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas su dukra / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-12 17:16
Mažoji britų princesė Charlotte gimė tik prieš savaitę, tačiau princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine jau galvoja apie dar gausesnę šeimą, skelbia „People“.

„Manau, Kate ir Williamas, turintys berniuką ir mergaitę, turi tobulą variantą. Bet įtariu, kad ties dviem jie nesustos“, – „People“ sakė princo Charleso pusseserė India Hicks, buvusi viena iš velionės princesės Dianos pamergių.

Ji sakė iš artimų Williamo ir Catherine šeimos narių jau girdėjusi, kad jiedu tikrai norėtų dar vieno vaiko.

„Tikrai galėčiau lažintis iš pinigų, kad jie turės dar bent vieną“, – sakė karališkosios poros giminaitė, pati auginanti keturis vaikus.

Praėjusį mėnesį, kai pasaulis dar tik spėliojo, berniukas ar mergaitė karališkajai porai gims, vienas artimas jų bičiulis sakė: „Nesvarbu, berniukas ar mergaitė gims, jie turės dar vieną“.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine dukra Charlotte gimė gegužės 2-osios rytą. Dar tą patį vakarą išeidami iš ligoninės Williamas ir Catherine pristatė naująją princesę pasauliui. 2013-ųjų liepos 22-ąją gimė jų pirmagimis princas George'as, būsimas šalies karalius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai