Princas Williamas ir Kembridžo hercogienė Catherine mini ketvirtąsias santuokos metines

Princas Williamas ir Kate Middleton / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-29 07:25
Šį trečiadienį, balandžio 29-ąją, Jungtinės Karalystės princas Williamas (32 m.) ir Kembridžo hercogienė Catherine (33 m.) mini ketvirtąsias santuokos metines. Galbūt šia gražia proga jiedu sulauks ypatingos dovanos – antrojo savo vaiko gimimo?

Antro princo Williamo ir Kembridžo hercogienės Catherine vaiko gimimo visa šalis laukia jau nuo balandžio vidurio, prie Šv. Marijos ligoninės jau keletą savaičių budi žiniasklaidos atstovai ir patys ištikimiausi gerbėjai.

Neoficialiais duomenimis, hercogienės gimdymo terminas buvo nustatytas balandžio 25 dieną, tad antrasis poros vaikas gali gimti net ir šiandien, per jų vestuvių metines! Žmonės.lt primena, kad poros pirmagimis princas George'as gimė trimis dienomis vėliau nei buvo nustatytas terminas.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Princas Williamas ir Kate Middleton susituokė Vestminsterio abatijoje Londone 2011-ųjų balandžio 29-ąją. Karališkosios poros vestuvės prie televizorių ekranų pritraukė dešimtis milijonų žmonių visame pasaulyje. Po vestuvių su princu nekilmingoje šeimoje gimusi Kate Middleton gavo Kembridžo hercogienės titulą.

2013-ųjų liepos 22-ąją porai gimė pirmas vaikas ir būsimas sosto paveldėtojas – princas George'as. 2014-ųjų rugsėjį pora pranešė, kad laukiasi antrojo vaiko.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai