Princas Williamas ir Kate Middleton kreipėsi į paparacus – prašo gerbti privatumą

Kembridžo hercogienė Catherine ir princas Williamas su dukra / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-07 17:51
Savaitgalį dukters susilaukę princas Williamas ir jo žmona Kate Middleton kreipėsi į paparacus prašydami gerbti jų privatumą. Karališkajai šeimai nepatinka, kad prie jų privačios rezidencijos Rytų Anglijoje, kur šeima šiuo metu įsikūrusi, tyko gausus fotografų būrys, taigi prašo juos išsiskirstyti.

Kaip paskelbė britų žiniasklaida, ketvirtadienį karališkoji šeima kreipėsi į Norfolko policiją, kuriai įteikė paparacams skirtus laiškus. Policija pasirūpino, kad jie pasiektų reikiamas leidinių redakcijas. 

Kaip praneša naujienų agentūra AFP, laiškuose princas Williamas ir jo žmona prašo gerbti jų privatumą ir nutraukti jų persekiojimą.  "Anksčiau karališkosios šeimos privatumas buvo nesyk pamintas. Dažniausiai tai darė profesionalia technika apsiginklavę fotografai", - rašoma laiške.

Ne paslaptis, kad princas Williamas itin nemėgsta paparacų - jo nuomone, būtent jie tapo viena iš jo motinos, princesės Dianos mirties 1997-aisiais priežasčių. Tada jam tebuvo 14 metų. 

Nuo paparacų kentėjo ir K.Middleton. Kai ji kartu su princu atostogavo Prancūzijoje, negailestingas fotografas ją įamžino be liemenėlės ir nuotraukos netruko atsidurti bulvariniame žurnale. 

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai