Prieš pusantro mėnesio dukros susilaukusi Renata Jampolskė: „Viltė – gyvenimo džiaugsmas“

Autorius: Karolis Banevičius
Publikuota: 2016-01-22 15:34
Praėjo pusantro mėnesio, kai Marius ir Renata Jampolskiai sulaukė dukros Viltės. Žmonės.lt Renata papasakojo apie gyvenimo pokyčius gimus dukrai ir naują šeimos kasdienybę.

R.Jampolskė Žmonės.lt pasakojo, kad gimus Viltei, jos gyvenime pasikeitė kone viskas. Vaiko auginimas jai – tikras malonumas, o bemiegių naktų šeimoje beveik nėra. R.Jampolskė džiaugėsi, kad jų dukra ypač rami. 

„Pasikeitė viskas. Bet pasikeitė labai į gera. Vaikelis mus žadina tik vieną kartą per naktį, kai reikia pavalgyti. O šiaip ji yra labai rami. Tiesiog tikras džiugesėlis! 

Pabunda su šypsena veide, užmiega laiminga. Žodžiu, dukra išties džiugina. Jeigu paklausiu, kaip miegojai, iškart juokiasi. Atrodo toks dar mažas leliukas, dar dviejų mėnesių nėra, bet atrodo, kad visiškai viską supranta“, – Žmonės.lt pasakojo R.Jampolskė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Moteris pasakojo, kad kol už lango spaudė dideli šalčiai, su dukra Vilte dienas leisdavo namuose, tačiau orams atšilus su visa šeima vis dažniau leidžiasi į artimas keliones. Pavyzdžiui, buvo nuvykę į Trakus, kur mėgavosi žiemiškais vaizdais. 

„Kasdienybė tai tokia kasdieniška. Atsikeli, pavalgai, apsirengi… Kai dideli šalčiai, daugiausiai laiko prabūname namuose. Žaidžiame su žaisliukais, dainuojame daineles – viską veikiame“, – sakė ji. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

R.Jampolskė teigė, kad Viltė panaši tiek į mamą, tiek ir į tėtį. 

„Šiaip tai norėčiau pasakyti, kad į mane vaikelis panašus… (juokiasi) Kalbant rimtai, nosytė ir lūpos yra mano, o akys ir antakiai – Mariaus. Žvilgsnis labai Marių primena, bet kai yra atsipalaidavusi, tai nosytė ir papūstos lūpos – visiškai į mane“, – pasakojo R.Jampolskė. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Vaiko auginimas – tikras malonumas. Viltė yra didžiausias gyvenimo džiaugsmas. Galbūt yra tinkamas amžius, kai susilaukėme vaikučio. Galbūt, jeigu būtume susilaukę anksčiau, būtų norėjęsi kažko kito, bet dabar yra tai, ko mums ir reikia“, – Žmonės.lt pasakojo R.Jampolskė. 

Primename, kad Mariaus ir Renatos Jampolskių dukra pasaulį išvydo praėjusių metų lapkričio 30-ąją dieną.

Naujausi straipsniai