Prieš išvykdamas į NBA naujokų biržą Artūras Gudaitis su Auste Daraškevičiūte atšoko vestuves

Artūras Gudaitis ir Austė Daraškevičiūtė / Iljos Sivakov nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2015-06-25 12:16
Vienas talentingiausių Lietuvos aukštaūgių, Kauno „Žalgirio“ vidurio puolėjas Artūras Gudaitis (22) po ketverių metų draugystės vedė savo išrinktąją, renginių organizatorę Austę Daraškevičiūtę (26), praneša Žmonės.lt.
Iljos Sivakov nuotr.
Iljos Sivakov nuotr.

Maža, graži, jauki ir romantiška šventė ant Minijos kranto. Taip Klaipėdos rajone esančioje „Brastadvario“ sodyboje praėjusį savaitgalį vykusią ceremoniją apibūdino Austė.

Pora nenorėjo grandiozinio vakarėlio, todėl vestuvėse dalyvavo tik šeimos nariai ir artimiausi bičiuliai, pasveikinti jaunavedžių atvyko maždaug dvi dešimtys svečių. Į ceremonijos vietą nuotaką palydėjo krikšto tėtis.

Šventėje vyravo balta ir aukso spalvos. Ceremonijos vietą pora nusprendė išpuošti bijūnų ir rožių žiedais, šias gėles jie pasirinko ir stalo dekorui, iš jų buvo sukombinuota ir šventinė nuotakos puokštė.

„Visa tai kūrė nuostabų romantišką, jaukų, bet tuo pat metu ir prabangų įvaizdį“, – sakė Austė.

Jaunosios suknele rūpinosi Kęstutis Rimdžius. „Esu labai patenkinta jo kūriniu, jis išpildė visus mano norus ir sukūrė tai, kas reprezentavo būtent mane. Su šia suknele jaučiausi nuostabiai, o svečiai negailėjo gražių komplimentų“, – linksmai pasakojo Aistė, po vestuvių pasirinkusi dvigubą, Daraškevičiūtės-Gudaitienės pavardę.

Pora pasirinko klasikinius balto aukso žiedus, juos priderino prie sužadėtuvių žiedo. Pasak jaunųjų, tai – ne tik papuošalas ar aksesuaras, o simbolis, kuris turi būti patvarus ir ilgaamžis, kaip ir santuoka.

Iljos Sivakov nuotr.
Iljos Sivakov nuotr.

Jaunavedžiai susipažino prieš ketverius metus, tuomet kai Artūras žaidė Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto komandoje.

„Susipažinome per draugus ir tiesiog nepastebimai tapome daugiau nei tik draugais. Su juo viskas buvo paprasta ir lengva, atrodė lyg visas pasaulis susimokė tam, kad mūsų keliai susitiktų ir neišsiskirtų“, – draugystės pradžią prisiminė Austė. Vėliau įvyko ir piršlybos, apie kurias pora neatvirauja – romantiškos akimirkos detales jie nori pasilikti sau.

Sportas Gudaičių šeimoje visuomet užėmė svarbią vietą. Krepšiniu gyvena ne tik Artūras, aktyvų laisvalaikį mėgsta ir Austė.

„Išbandžiau įvairias sporto šakas, bet krepšinį pamėgau mums pradėjus draugauti. Artūras nepagailėjo laiko man paaiškinti visas taisykles, todėl visai kitaip pradėjau žiūrėti į šį sportą. Su dideliu džiaugsmu einu stebėti rungtynių, kuriose žaidžia jis, dažnai kartu stebime kitų komandų pasirodymus“, – pasakojo Austė.

Mergina ilgą laiką dirbo šeimos restorane, koordinavo įvairius darbus. Vėliau atrado savyje kūrybinį talentą. „Turiu daug idėjų drabužiams, aksesuarams, namų interjero ir dekoro detalėms ir visas jas pamažu mokausi įgyvendinti. Už tai, kad padėjo man save atrasti iš naujo, turiu padėkoti savo vyrui“, – sakė ji.

Kol kas povestuvinės kelionės jiedu neplanuoja. „Dabar labai svarbus periodas vyro karjeroje, laukiame, kaip išsispręs Artūro kelionė Amerikoje, ir tik tada galėsime planuoti kokią nors kelionę kartu“, – sakė Austė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Artūras Gudaitis prisistatė Detroito žiniasklaidai ir išvyko į dar vieną NBA klubą

Iljos Sivakov nuotr.
Iljos Sivakov nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai