Prie Šv. Marijos ligoninės Londone jau būriuojasi karališkojo kūdikio laukiantys gerbėjai

Karališkojo kūdikio gimimo laukiantys gerbėjai Margaret Tyler ir Terry Huttas / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-21 18:03
Prie Šv. Marijos ligoninės Londone šią savaitę pradėjo būriuotis antro karališkojo kūdikio laukiantys gerbėjai – čia jie žada stovyklauti iki tol, kol princas Williamas ir jo žmona Kembridžo hercogienė Catherine išeis su kūdikiu ant rankų.

Vienas iš pirmųjų prie Šv. Marijos ligoninės „įsikūrė“ 79-erių metų ištikimas monarchijos gerbėjas Terry Huttas. Pensininkas prie ligoninės žada budėti tiek, kiek reikės, kad vienas pirmųjų pamatytų Williamo ir Kate kūdikį. Terry Huttas viliasi, kad antrasis poros vaikas gims balandžio 30-ąją – tada jam pačiam sueis 80 metų ir karališkojo kūdikio gimimas jam būtų pati geriausia dovana.

TAIP PAT SKAITYKITE: Karalienė Elizabeth II švenčia 89-ąjį gimtadienį

2013-ųjų liepą, kuomet laukė princo George'o gimimo, Terry Huttas prie Šv. Marijos ligoninės išbudėjo 13 dienų. Ligoninės personalas jį netgi vaišindavo arbata ir kartais išnešdavo košės.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Terry Huttas monarchijos gerbėju tapo būdamas ketverių metų, kai tuo metu jo gimtajame mieste viešėjo karalienė. Ji mažam berniukui padovanojo suvenyrinį puodelį ir tai jam padarė neišdildomą įspūdį. Pats Terry Huttas visada būna paruošęs dovanų karališkajai šeimai ir džiaugiasi, kad Williamas ir Kate visada mielai jas priima. „Pernai padovanojau jiems mažą žaislinį raudonos, baltos ir mėlynos spalvų ančiuką ir jis jiems labai patiko“, – džiaugėsi pensininkas.

BBC žurnalisto paklaustas, kokios lyties kūdikis, jo manymu, šį kartą gims, Terry Huttas atsakė: „Spėčiau, kad mergaitė. Bet ir praėjusį kartą taip maniau, tačiau klydau.“

Kembridžo hercogienė Catherine gimdyti turėtų jau artimiausiomis dienomis. Eismas prie Šv. Marijos ligoninės apribotas nuo balandžio 15 iki 30 d., tad šiomis dienomis ir laukiama naujo britų karališkosios šeimos nario gimimo.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai