Prie BMW vairo girtas sėdęs Radžis išgirdo teismo verdiktą: „Ką padariau, tą ir gavau“

Autorius: Viktorija Navickaitė
Publikuota: 2016-01-15 13:23
Vilniaus miesto apylinkės teismas penktadienį paskelbė, kokią nuobaudą už vairavimą išgėrus gavo 28 metų atlikėjas Radžis Aleksandrovičius. Jam skirta 289 eur bauda, taip pat metams atimta teisė vairuoti.

Tai minimali nuobauda, kurią teismas galėjo skirti dainininkui. Nurodytą sumą jis turi susimokėti per 40 dienų, o po pusmečio gali kreiptis į teismą prašydamas nuobaudą panaikinti. 

Pats Radžis po teismo posėdžio sakęs su tokiu sprendimu sutinkantis.

„Noriu pasikartoti: nusikaltai – atsakyk. Dėl to man klausimų daugiau ir nekyla. Atsakysiu ir viskas. Nežinau, ką dar galima pasakyti“, – kalbėjo dainininkas. 

Taigi sprendimo neskųs: „Neturiu tam laiko gyvenime. Praeis tas laikas, jis eina, o aš kaip dainavau, taip ir dainuosiu. Tik kad ateity tokių klaidų nedaryčiau... Pamoka visiems.“

Iš teismo dainininkas išvyko taksi automobiliu, sakė taip dabar važinės visą laiką, kada negalės vairuoti: „Kokius metus su taksi važinėju. Ką padariau, tą ir gavau, va taip.“

Sulaikė per reidą

Administracinio teisės pažeidimo bylą, kurioje Radžis Aleksandrovičius buvo kaltinamas vairavęs neblaivus, teismas išnagrinėjo ketvirtadienį. 

Bylos duomenimis, 2015-12-12 neblaivus Radžis Vilniuje vairavo prabangų 7-osios serijos BMW automobilį. Policijos pareigūnai tą naktį iš penktadienio į šeštadienį apie 3.40 val. jį sustabdė Pylimo gatvėje sostinės senamiestyje.

Jis įpūtė 1,15 promilės, tai lengvas girtumo laipsnis.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Gyrė pareigūnus

Radžis savo kaltės neneigė nei sulaikymo metu, nei teisme. Į posėdžių salę žengė persižegnojęs, kaltę pripažino, atgailavo.

„Aš sutinku su šiomis aplinkybėmis. Nepagalvojęs sėdau ir padariau tokią kvailystę. Bet gal išėjo į naudą kitiems vairuotojams? Aš džiaugiuosi, kad yra tokie reidai, prevencijos. Kuo daugiau pagaus – ar tu žinomas, ar ne, tuo geriau bus visiems“, – teigiamą savo pažeidimo pusę bandė įžvelgti BMW vairuotojas.

„Aš džiaugiuosi, kad sustabdė laiku ir vietoje. Pareigūnai puikiai dirba savo darbą. Būna pirmas kartas, ir būna paskutinis. Aš žinau, kad čia bus paskutinis kartas ir labai gera pamoka“, – sakė Radžis.

Per tą patį reidą girtas prie vairo buvo sulaikytas ir olimpietis Alvydas Duonėla. Sprendimą jo byloje teismas paskelbė ketvirtadienį. 

Naujausi straipsniai