Prie bankroto ribos kartą atsidūręs Davidas Bowie šeimai užtikrino solidų palikimą – 195 mln. dolerių

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-13 10:12
Legendinis dainininkas Davidas Bowie (1947–2016) kartą buvo atsidūręs ties bankroto riba, tačiau jam pavyko išsikapstyti iš finansinės duobės ir savo šeimai po mirties jis paliko solidų palikimą – 195 mln. JAV dolerių.

Nepaisant didžiulės sėkmės, muzikos chameleonu tituluojamas Davidas Bowie aštuntajame dešimtmetyje dėl kelių nesėkmingų sandorių buvo atsidūręs ties bankroto riba.

TAIP PAT SKAITYKITE: Įdomiausi faktai apie Davidą Bowie: kaip jis susijęs su vorais, Mėnuliu ir Poncijumi Pilotu

Tačiau vėliau, 1997-aisiais, jis priėmė kelis labai gudrius ir finansiškai naudingus sprendimus, kurie jam atnešė milijonus – už tuos pinigus jis išsipirko savo dainų teises iš buvusio savo vadybininko.

Manoma, kad kai Davidas Bowie mirė praėjusį sekmadienį, jo turtas siekė 195 mln. JAV dolerių – šie pinigai atiteks antrajai dainininko žmonai supermodeliui Iman bei dviem jo vaikams – 44-erių sūnui Duncanui Jonesui bei 15-metei dukrai Alexandriai. Pranešama, kad jie visi trys buvo šalia Davido Bowie, kai šis mirė savo namuose Niujorke.

TAIP PAT SKAITYKITE: Davido Bowie ir „Queen“ hitas „Under Pressure“: išgirskite, kaip tobulai jis skamba be muzikos

„Jis buvo pakankamai protingas, kad pasitikėtų savimi. Dauguma atlikėjų parsiduoda save ir jie nėra įsikibę į savo dainų teises. O jis sugebėjo išlaikyti savo palikimą prie savęs. Jo dainos jam buvo kaip jo kūdikiai“, – sakė bankininkas Davidas Pullmanas, padėjęs dainininkui susitvarkyti jo finansinius reikalus.​

Davidas Bowie per savo karjerą parašė per 700 dainų, o jo įrašų visame pasaulyje parduota apie 140 mln. kopijų.

   
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai