Pramogų elito vakarėlyje padvelkė Kalėdų dvasia

Asta Valentaitė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-18 20:25
Prabanga, jaukumas, užburianti šiluma ir nepakartojamas aromatas, stilius ir talentas viename – toks vakaras laukė visų, trečiadienį atvykusių į prašmatnų „Flowers & Candles“ renginį Vilniaus senamiestyje.

Į klasika ir elegancija dvelkiantį vakarėlį susirinko būrys pramogų ir verslo pasaulio atstovų.

Tarp jų buvo – viena iš renginio organizatorių Rasa Arlauskienė, dainininkės Justė Arlauskaitė-Jazzu, Milita Daikerytė, aktorė Aurelija Tamulytė, poetė Indrė Valantinaitė, mados namų „Cantas“ vadovė Jolanda Mikalajūnienė, verslininkė Irena Marozienė, stilistė Asta Valentaitė, papuošalų kūrėja Natalija Martinavičienė, Vaida Klizaitė ir daugelis kitų.

Visų svečių fotogaleriją rasite teksto pabaigoje. 

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Svečiams buvo pristatytos lietuvių gamintojų žvakės „Cosmoprof“ ir originalus floristo Manto Petruškevičiaus šventinis stalo dekoras.

Didžiulės gėlių puokštės, prabangūs indai ir aukščiausios klasės stalo įrankiai. Stilistas pristatė kelias skirtingas idėjas, kaip vakarienės stalą paversti įspūdingu, akį traukiančiu meno kūriniu.

„Šie stalai skirti pasigrožėjimui. Valgyti prie jų gal ir nelabai patogu. Tačiau aš visuomet darau taip, kaip man patinka. Labai mėgstu gėles, labai mėgstu žvakes ir jaukią atmosferą, kurią kaskart stengiuosi sukurti“, – sakė M.Petruškevičius.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Pasak Manto, žvakės – neatsiejama interjero detalė kiekvienuose namuose, jos puikiai tinka ir prie romantiškos vakarienės stalo, ir vonioje, ir miegamajame.

Šis puošnus vakaras – įžanga į už poros savaičių prasidėsiantį kalėdinį laikotarpį. Todėl vakaro svečiai nevengė pašnekesių apie namų puošybos idėjas, dalinosi asmenine patirtimi. 

Daugiau vakarėlio akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai