Pradėtas filmuoti trečiasis filmas apie Bridžitą Džouns

Bridžitą Džouns vaidinusi aktorė Renee Zellweger / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-05 22:09
Pradėtas filmuoti trečiasis filmas apie Bridžitą Džouns, kurią ir vėl įkūnys Renee Zellweger, praneša britų žiniasklaida.

2001 metų komedijos „Bridžitos Džouns dienoraštis“ (Bridget Jones's Diary) ir 2004-aisiais pasirodžiusio jos tęsinio „Bridžita Džouns. Ties proto riba“ (Bridget Jones: The Edge of Reason) kūrėjai pasirengimo trečiajam filmui darbus pradėjo dar 2011 metais, tačiau šio kino projekto įgyvendinimas buvo nekart atidėtas dėl problemų su scenarijumi.

Kaip rašo bulvarinis laikraštis „The Sun“, garsi britų aktorė Emma Thompson buvo pakviesta peržiūrėti ir pataisyti scenarijaus, kurį sukūrė Davidas Nichollsas bei romanų apie Bridžitą Džouns autorė Helen Fielding, ir filmo kūrimas jau prasidėjo.

Filmavimo darbai buvo pradėti per Edo Sheerano koncertą Krouk parko stadione Dubline praėjusį mėnesį, o jo metu R.Zellweger dublerė buvo pastebėta sėdinti ant paslaptingo vyro pečių.

Juostos darbinis pavadinimas – „Bridžitos Džouns kūdikis“ (Bridget Jones's Baby).

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai