Prabangūs Astos Valentaitės ilgaauliai traukia dėmesį: „Jie pretenzingi, todėl tinka ne visoms“

Asta Valentaitė ir jos batai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-15 15:09
Į vakarėlius besiruošiančios moterys stengiasi atrodyti pritrenkiančiai. Kiekviena atranda savo vakaro akcentą – gal tai makiažas, gal išskirtinė suknelė, rankinė, šukuosena ar... batai! Madai neabejingi turbūt jau pastebėjo ant stilistės Astos Valentaitės kojų unikalius ilgaaulius – keliuose renginiuose su jais pasirodžiusi moteris kaskart sulaukia dėmesio būtent dėl šių išskirtinių batų, tapusių įvaizdžio „cinkeliu“.

Ketvirtadienio vakarą A.Valentaitė su įspūdingais ilgaauliais pasirodė vieno Vilniaus viešbučio gimtadienio vakarėlyje. Jo tema buvo rokas, todėl elegantiškus batus stilistė derino prie odinio švarkelio ir tapo viliokliška rokere. Tai ne pirmas kartas, kuomet šį pavasarį stilistė puošiasi šia išskirtine avalyne.

Žmonės.lt kalbinta A.Valentaitė pasakojo, kad prabangius „Manolo Blahnik“ ilgaaulius nusižiūrėjo tiesiai nuo podiumo – per paskutinį dizainerio Juozo Statkevičiaus kolekcijos pristatymą jie iškart krito moteriai į akį.

„Man labai patinka ši kompanija – jų avalynė stilinga, kokybiška. Aukštakulnius jie moka padaryti ir elegantiškus, ir seksualius“, – Žmonės.lt sakė Asta, patikinusi, kad išskirtiniai ilgaauliai – ne tik dailūs, bet ir itin patogūs.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ne tik batų stilius, bet ir smaragdinė spalva priverčia praeivius atkreipti į juos dėmesį. Asta teigė, kad pasirodžiusi su jais viešumoje kaskart sulaukia komplimentų.

Ar nesunku prie tokios spalvos derinti drabužius? „Su jais galima sugalvoti pačių įvairiausių stiliaus derinių. Žinoma, reikia šiek tiek pagalvoti, nes tikrai ne visi drabužiai prie jų tinka, tačiau galiausiai atradau variantų: gražiai žiūrisi su juoda, balta, kreminiais atspalviais. Jie puikiai užbaigia visą įvaizdį, tampa jo akcentu“, – teigė pašnekovė.

Toks subtilus kojų nuogumas pavasarį – man labai gražu. Manau, juos dar ne kartą išvesiu pasivaikščioti...

Stilistės teigimu, šie batai tinka ne kiekvienai moteriai, mat yra gana siauri, todėl būtent ilgas kojas turinčios dailiosios lyties atstovės  – geriausios jų šeimininkės. Ne tik dėl stiliaus, bet ir dėl kainos šie ilgaauliai – toli gražu ne kiekvienai prieinami. Atskleisti itin prabangaus gamintojo batų kainos A.Valentaitė nepanoro, tačiau ji siekia keturženklę sumą.

„Šie batai puikiai tinka pavasariui, kai oras toks, kuomet dar nesinori atidengti visų kojų. Toks subtilus kojų nuogumas pavasarį – man labai gražu. Manau, juos dar ne kartą išvesiu pasivaikščioti“, – šypsojosi A.Valentaitė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai