Prabangioje puotoje su Baracku Obama vakarieniavo ir būrys žvaigždžių

Vakarienės akimirka / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-26 17:38
JAV įvyko tradicinė kasmetė Baltųjų rūmų ir Korespodentų asociacijos vakarienė. Prabangi šventė šįkart vyko „Hilton“ viešbutyje Vašingtone, jos metu kartu su JAV prezidentu Baracku Obama vakarieniavo ne tik politikai ir žurnalistai, bet ir pramogų pasaulio atstovai.

Prezidento Baracko Obamos, žurnalistų, politikų ir pramogų pasaulio atstovų puota vyko šeštadienio vakarą Vašingtone esančiame „Hilton“ viešbutyje. 

Be politikos ir žiniasklaidos grietinėlės, čia susirinko ir kviestiniai pramogų pasaulio atstovai, daugiausia – aktoriai ir modeliai. Nepaisant to, kad svečius supo prabangi ir oficiali aplinka, jie nesidrovėjo kaip reikiant pasilinksminti.

Kasmet rengiamos, todėl tradicinės puotos būta išties įspūdingos: svečiai žengė raudonu kilimu, sėdėjo prie išpuoštų staliukų, klausėsi prezidento B.Obamos kalbos. 

Kaip rašė 15min.lt, kasmetėje Baltųjų rūmų ir Korespondentų asociacijos vakarienėje karaliavo satyra – B.Obama „Hilton“ viešbutyje privertė kvatoti minią. Dalis prezidento kalbos vaizdo įrašo netruko pasklisti po internetą ir tapo tikra sensacija. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai