Prabangi kasdienybė: net ir paprasčiausias Kim Kardashian derinukas vertas 2,5 tūkst. eurų

Kim Kardashian derinukas už 2 642 dolerius / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-04-26 11:01
Niekam ne paslaptis, kad realybės šou žvaigždė Kim Kardashian (34 m.) mėgsta prabangą ir gali sau tai leisti.

Pirmadienį Kim Kardashian skrido iš Los Andželo į Niujorką, kur dalyvavo žurnalo „Time“ organizuotame įtakingiausių pasaulio žmonių vakarėlyje, o kelionei, kaip ir dauguma mirtingųjų, pasirinko paprastus ir patogius drabužius. Tačiau Kim Kardashian nebūtų Kim Kardashian, jeigu net ir paprasčiausias jos derinukas nebūtų vertas kelių tūkstančių JAV dolerių.

„Us Weekly“ paskaičiavo, kiek kainavo kasdieniškas Kim Kardashian derinys, kurį ji pademonstravo oro uoste – tiek kai kurie žmonės neuždirba net per visą mėnesį!

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

Reperio Kanye Westo žmona vilkėjo juodą „Vetements“ džemperį su platėjančiomis rankovėmis, kuris kainuoja 870 JAV dolerių (813 eurų), juodus plėšytus „J Brand“  džinsus už 227 JAV dolerius (212 eurų) ir avėjo vintažinius „Tom Ford“ aukštakulnius su atvira nosimi – jų kainą sunku nustatyti.

Mažiausiai 1 097 JAV dolerius (1 025 eurus) kainavo vien jos apranga, o kur dar aksesuarai. Kim Kardashian „Saint Laurent“ akiniai nuo saulės kainuoja 395 JAV dolerius (369 eurus), o krokodilo odos „Givenchy“ krepšys – net 1 150 JAV dolerių (1 074 eurus).

Tad paprastas, į akis nė kiek nekrintantis garsenybės ansamblis vertas mažiausiai 2 642 dolerių (2 469 eurų).

„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
„Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai