Politikės karjeros siekianti italė Adelina Putin tvirtina esanti Rusijos prezidento giminaitė

Italė Adelina Putin tvirtina esanti Rusijos prezidento giminaitė / „Instagram“ ir „Scanpix“/„Reuters“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-20 14:43
Italijoje garsi radijų laidų vedėja ir didžėjė Adelina Putin siekia prasimušti politikoje ir savo koziriu laiko tai, kad yra tolima Rusijos prezidento Vladimiro Putino giminaitė.

Kaip rašo britų portalas telegraph.co.uk, šiuo metu regioniniuose rinkimuose Italijoje dalyvaujanti Adelina Putin siekia išnaudoti savo garsią pavardę ir nevengia pabrėžti esanti tolima Rusijos prezidento pusseserė.

Dešiniųjų partijai „Fratelli d'Italia“ priklausanti Adelina Putin tikisi, kad per kitą savaitę vyksiančius rinkimus žmonės išrinks ją į Veneto regiono, kuris apima šiaurinę Italiją ir jos miestus Veneciją bei Veroną, tarybą.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

Italijos spauda politikės ambicijų turinčią šviesiaplaukę jau praminė „seksualiąja Putino pussesere“.

Adelina Putin didžiuojasi savo ryšiais su Rusijos lyderiu, nors iš tiesų nėra jokių įrodymų, kad jų giminės šaknys tos pačios.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

„Mes esame tolimi pusbroliai, – italų spaudai sakė Adelina Putin. – Visada mėgau savo pavardę, o dar labiau ji patikti pradėjo, kai iškilo Vladimiras. Aš ir mano giminaičiai randame labai daug ryšių su juo.“

Adelina Putin sako su Rusijos lyderiu net turinti panašių pomėgių, pavyzdžiui, ginklai, kūno rengyba ar sportas.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.

„Žaviuosi jo ryžtingumu, jo problemų sprendimo būdais. Jis turi tikro lyderio charakterį. Mums Italijoje reikėtų tokio Putino, tokio paties kalibro vyro arba moters. Tiesą sakant, mums reikėtų mažiausiai septynių tokių Putinų, kad galėtume išsigydyti per 40 metų Italijos istorijoje padarytas žaizdas. Jis atrodo šiek tiek diktatoriškas, bet kiek aš žinau, jis geras žmogus“, – komplimentų Rusijos prezidentui negailėjo Adelina Putin.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai