Po tėvystės atostogų į darbą grįžęs Markas Zuckerbergas pasišaipė iš savo spintos turinio

Markas Zuckerbergas pasišaipė iš savo spintos turinio / „Scanpix“ ir „Facebook“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-27 07:54
„Facebook“ įkūrėjas Markas Zuckerbergas (31 m.) po du mėnesius trukusių tėvystės atostogų grįžo į darbą ir nepraleido progos patraukti savęs paties per dantį dėl itin vienodo spintos turinio.

Pirmadienį buvo pirmoji Marko Zuckerbergo diena darbe po du mėnesius trukusių tėvystės atostogų ir prieš išvažiuodamas į „Facebook“ biurą jis su 48,5 mln. sekėjų pasidalijo saviironiška savo spintos nuotrauka, kurioje – vien identiški pilki marškinėliai ir kiek tamsesnio atspalvio džemperiai su gobtuvu.

„Pirma diena po tėvystės atostogų. Ką apsivilkti?“ – juokaudamas sekėjų paklausė Markas Zuckerbergas.

First day back after paternity leave. What should I wear?

Posted by Mark Zuckerberg on 2016 m. sausio 25 d.

Džinsai, pilki marškinėliai ir pilkas džemperis jau yra tapę savotiška Marko Zuckerbergo uniforma – ir taip jis rengiasi sąmoningai, o ne dėl to, kad stokoja fantazijos ar stiliaus jausmo.

„Aš noriu išvalyti savo gyvenimą taip, kad man reikėtų priiminėti kuo mažiau sprendimų, kurie nebūtų susiję su tuo, kaip padėti bendruomenei“, – kartą yra apie savo vienodą aprangą sakęs jis.

Žmonės.lt primena, kad Markas Zuckerbergas tėvystės atostogų išėjo gruodžio mėnesį, kai gimė jų su žmona Priscilla Chan pirmagimė Max.

„Facebook“ nuotr.
„Facebook“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai