Po sunkios avarijos atsigavęs komikas Tracy Morganas vedė savo išrinktąją Megan Wollover

Tracy Morganas ir Megan Wollover / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-24 17:00
Holivudo komikas Tracy Morganas (46 m.) sekmadienį artimųjų apsuptyje atšventė jaukias vestuves su savo ilgamete sužadėtine Megan Wollover (28 m.).

Buvusi televizijos serialo „30 Rock“ žvaigždė ir jo širdies draugė sumainė žiedus, praėjus kiek daugiau nei metams po automobilio avarijos, per kurią aktorius buvo sunkiai sužeistas.

Tracy Morganas vis dar gydosi galvos traumą, be to, ne visai sugijo sulaužyta jo koja bei šonkauliai, tačiau sekmadienį privačioje aplinkoje vykusioje ceremonijoje jis vaikščiojo be jokios pagalbos.

Laimingų jaunavedžių nuotrauką galite pamatyti ČIA.

„Po to, kai pernai vos nepraradau Tracy, dabar esu labai laiminga, pagaliau ištekėjusi už savo gyvenimo meilės. Mes labai daug kartu išgyvenome, o tai sustiprino mūsų meilę, – kalbėjo Megan Wollover interviu žurnalui „People“. – Labai nekantrauju pamatyti, kokia bus mūsų ateitis ir jaučiuosi tiesiog palaiminta, kad likusį savo gyvenimą būsiu su Tracy!“

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Remiantis „People“, tuoktuves stebėjo tik artimiausi jaunųjų draugai ir šeima, įskaitant jų dvejų metukų dukrelę Maven.

Tracy Morganas jau anksčiau pažadėjo, kad iki vestuvių ketina atsikratyti vaikščiojimo lazdos.

„Nenoriu žengti su būsima žmona prie altoriaus su lazda rankoje arba sėdėdamas vežimėlyje, taigi daug dirbu reabilitacijoje. Man reikia pasitaisyti. Nėra jokių „jeigu“, „ir“ ar „bet“, – kalbėjo jis.

Tai jau antroji Tracy Morgano santuoka. Anksčiau jis buvo vedęs savo mokyklos laikų draugę Sabiną, su kuria susilaukė trijų sūnų.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai