Po rankos operacijos Aras Vėberis gipsą nešios mažiausiai iki Kalėdų

Aras Vėberis / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-16 18:29
Prieš savaitę ranką susilaužusiam Arui Vėberiui savaitgalį teko gultis po chirurginio stalo. Sekmadienį Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje jam buvo atlikta delno operacija.

„Pridėjo į ranką geležių, dabar laukiu, kol sugis. Skamba baisiai, bet viskas turėtų būti gerai. Operacija praėjo sėkmingai, šiandien jau esu išleistas namo“, – Žmonės.lt pirmadienį sakė muzikantas.

Ranką A.Vėberis susilaužė praėjusią savaitę, kai po vieno koncerto jam ant delno užvirto sunki koncertinė kolonėlė. Netrukus po to jam buvo uždėtas gipsas. Tuomet gydytojai prasitarė, kad veikiausiai teks ranką operuoti, tačiau leido kelias dienas palūkėti.

Praėjusią savaitę A.Vėberis su sulaužyta ranka dalyvavo projekte „Žvaigždė už baro“, penktadienį su Alanu Chošnau Kaune surengė „Naktinių personų“ koncertą.

„Po dar vieno rentgeno paaiškėjo, kad ranką vis dėlto teks operuoti. Gydytojai norėjo tai daryti penktadienį, tačiau paprašiau kelias dienas atidėti. Dabar lyg ir viskas gerai, bet kol kas turėsiu nešioti gipsą. Jį geriausiu atveju man nuims prieš Kalėdas“, – sakė jis.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Naktinės personos“ koncertavo Kaune: Arui Vėberiui teko atidėti lūžusio delnikaulio operaciją

TAIP PAT SKAITYKITE: Lūžusi ranka Arui Vėberiui netrukdė pasirodyti barmeno amplua

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai