Po motinystės atostogų į sceną grįžo Gintarė Karaliūnaitė-Canuel

Gintarė Karaliūnatė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-27 18:11
Antradienį Teatro arenoje vyko trečiosios LNK šou „Supermiestas“ laidos filmavimas, kuriame susirungė keli skirtingų Lietuvos miestų atstovai. Tarp būrio pramogų pasaulio žvaigždžių buvo galima išvysti ir po motinystės atostogų į sceną grįžusią Gintarę Karaliūnaitę-Canuel. Drauge su Kaunui atstovaujančia komanda ji studijoje sudainavo vieną dainą.

Po Naujųjų metų Gintarė ryžosi išvaizdos pokyčiams. Ji nusprendė – laikas susiimti ir atsikratyti per nėštumą priaugtų 20 kilogramų. Dainininkė ėmė sportuoti, pakeitė mitybos įpročius. Be to – atnaujino šukuoseną pašviesindama plaukų galus.

Pavasarį dukros susilaukusi Gintarė džiaugiasi motinyste, tačiau jau ne kartą užsiminė – pasiilgo pramogų verslo virtuvės. Į sceną grįžti ji pažadėjo tuomet, kai pasieks matomų rezultatų ir, kaip pati juokiasi, vėl įlįs į prieš nėštumą dėvėtus drabužius.

„Dar porą mėnesių ir vėl galėsiu užsisegti mėgstamas striukes. Palaipsniui grįžtu į save. Noriu sulieknėti, vėl būti dailia moterimi, ne tik mama“, – Žmonės.lt visai neseniai sakė ji.

Gintarės pastangos neliko nepastebėtos. Jai komplimentų negailėjo ir komisijos nariai, sugrįžimu džiaugėsi Asta Baukutė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai