Po gandų apie naują romaną Selena Gomez tikina neturinti vaikino  

Selena Gomez ir Samuelis Krostas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-12 12:17
Dainininkė ir aktorė Selena Gomez (23 m.) paneigė šią savaitę įsisiūbavusius gandus, esą užmezgė naują romaną.

Hito „Good For You“ atlikėja kalbas apie naują romaną pakurstė pirmadienio vakarą, kai buvo pastebėta išeinanti iš populiaraus Niujorko restorano „Cipriani“ susikibusi už rankų su Samueliu Krostu.

Žiniasklaida greitai išsiaiškino, kad šis vaikinas neseniai su pagyrimu baigė Niujorko universitetą, kur studijavo verslą, šiuo metu dirba vienos maudymosi drabužių kompanijos pardavimo vadovu ir yra geras Selenos Gomez bičiulė manekenės Gigi Hadid draugas.

Pranešama, kad Selena Gomez ir Samuelis Krostas restorane „Cipriani“ vakarieniavo kartu su manekene Cully Smoller.

Liudininkai televizijos CBS pramoginei laidai „Entertainment Tonight“ pasakojo, kad vakarienės metu Selena Gomez buvo prisėdusi Samueliui Krostui ant kelių ir jį apsikabinusi.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Tačiau 23 metų atlikėja suskubo paneigti gandus apie tariamą jos romaną.

Antradienio vakarą atvykusi į „Victoria's Secret“ mados šou, kuriame surengė pasirodymą, Selena Gomez interviu „E! News“ sakė, kad kartais eina į pasimatymus, bet šiuo metu ji tikrai neturi širdies draugo.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Selena Gomez, kuri po mados šou surengtame vakarėlyje pasirodė kartu su tuo pačiu Samueliu Krostu, tačiau iš jo jie išėjo atskirai.

Selena Gomez anksčiau susitikinėjo su dainininku Justinu Bieberiu, o šiais metais buvo užmezgusi trumpą romaną su didžėjumi Zeddu, tačiau pora greitai išsiskyrė.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai