Po dešimties mėnesių tylos Liv Tyler patvirtino, kad yra susižadėjusi

Liv Tyler ir Dave'as Gardneris / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-28 11:02
Aktorė Liv Tyler (38 m.) pagaliau patvirtino, kad yra susižadėjusi – šią žinią ji slėpė bemaž dešimt mėnesių.

Keli šaltiniai iš aktorės aplinkos portalui „Us Weekly“ sakė, kad Liv Tyler su sportininkų vadybininku Davidu Gardneriu susižadėjo dar per praėjusias Kalėdas, bet jiedu nenorėjo šia asmeniška naujiena su visais dalytis.

„Jie susižadėję nuo praėjusių Kalėdų, bet yra linkę to pernelyg neeskaluoti“, – sakė vienas šaltinis.

Dar sausio mėnesį paparacai nufotografavo Liv Tyler su didžiuliu žiedu ant TO piršto, tačiau tada ji atsitvėrė tylos siena. Dabar aišku, kad tas žiedas iš tiesų buvo sužadėtuvių.

Praėjusį savaitgalį Liv Tyler į savo „Instagram“ paskyrą įsikėlė nuotrauką, kurioje jos sužadėtuvių žiedas matyti visu gražumu – taip ji nebyliai patvirtino, kad minėti šaltiniai nemeluoja ir ji iš tiesų ruošiasi vedyboms.

Goodbye for now nyc!!! Texas here I come #theleftovers

A photo posted by Liv Tyler (@misslivalittle) on

Liv Tyler ir Dave'as Gardneris, kuris yra geriausias Davido Beckhamo draugas, susitikinėti pradėjo tik praėjusiais metais. Po maždaug keturių mėnesių draugystės pora patvirtino, kad Liv laukiasi jų kūdikio.

Jų sūnus Sailoras gimė šių metų vasarį, šešiomis savaitėmis anksčiau nei planuota – berniuko nuotrauką aktorė gerbėjams pirmą kartą parodė tik vasaros pabaigoje.

Ši santuoka abiem bus antroji – Liv Tyler anksčiau buvo ištekėjusi už muzikanto Roystono Langdono, su kuriuo turi 10 metų sūnų Milo, o Dave'as Gardneris su buvusia žmona Davinia Taylor turi 7 metų sūnų Grey.

„Instagram“ nuotr.
„Instagram“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai