Po atšaukto koncerto Londone šėliojusi Lady Gaga – skylėtomis kojinėmis ir vos pastovinti ant kojų

Lady Gaga / „Vida Press“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-10 11:35
Londone savo gerbėjus sužavėti planavusi Lady Gaga pasišiukšlino. Po to, kai paskutinę minutę buvo atšauktas jos ir netikėtai peršalusio džiazo legendos Tony Bennetto pasirodymas, ji nusprendė kaip reikiant pasilinksminti.
„Vida Press“ nuotr./Lady Gaga

Popmuzikos atlikėja nuvyko į Soho rajone esantį „Crobar“ alaus ir viskio barą ir ten pratęsė linksmybes. Nepastebėti Lady Gagos buvo tiesiog neįmanoma – ji buvo kaip reikiant apsvaigusi ir vos pastovėjo ant kojų, rašo dailymail.co.uk.

Baro lankytojų ir praeivių gatvėje akis traukė ir apsvaigusios dainininkės apranga – atlikėja vilkėjo skylėtas tinklines pėdkelnes, peršviečiamą, vos spenelius blizgučiais pridengiantį triko, pečius pridengė odiniu švarku, ant kurio nugaros puikavosi užrašas „Gossip“ (liežuvautoja, – liet.).

29-erių Lady Gaga atrodė kaip tikra rokerė, o savo įvaizdį pagražino originaliomis detalėmis, ryškiai pasidažė akis, prie antakių prisiklijavo blizgančius žvynelius, apsiavė aukštakulnius.

Tačiau vakarėlis truko neilgai, aplinkoje sunkiai besiorientuojanti Lady Gaga greitai buvo parvežta ilsėtis.

Dėl T.Bennetto ligos neįvykęs koncertas – nebe pirmas drauge su Lady Gaga. Vos prieš kelias dienas abi muzikos žvaigždės atvyko paremti princo Harry globojamos labdaros organizacijos, kuri padeda sunkiai sergantiems vaikams gauti kvalifikuotą medicininę pagalbą.

Drauge išleidę „Grammy“ apdovanotą džiazo muzikos albumą „Cheek To Cheek“, žarstė pagyrimus princui. Tuomet į prie Karališkosios Alberto salės Londone vykusį susitikimą Lady Gaga atvyko pasipuošusi ilga, blizgia sidabro spalvos suknele ir blizgučiais papuoštais antakiais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai