Po atostogų Dubajuje Eglė Jackaitė džiaugiasi bronziniu įdegiu ir su šeima praleistomis akimirkomis

Eglė Jackaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-09 15:05
Vienuolika dienų saulėtame Dubajuje. Tokias atostogas vėlyvą rudenį pasidovanojo aktorė Eglė Jackaitė. Drauge su broliu Žilvinu ir jaunėliu sūnumi Elijumi spalio pabaigoje ji susikrovė lagaminus ir daug neplanavusi išvyko į Jungtinius Arabų Emyratus.

„Jau seniai svajojau apie atostogas su šeima. Su broliu Žilvinu prieš 20 metų nuo tėčio buvome gavę dovanų kelionę į Graikiją. Tuomet man buvo 16 metų, Žilvinui – 17. Pagalvojome, kad laikas atnaujinti įspūdžius ir pakartoti tai dar kartą“, – Žmonės.lt kalbėjo E.Jackaitė.

Dubajuje iki šiol nebuvusi aktorė šį kraštą pasirinko pirmiausia dėl gero klimato. Šiuo metu termometro stulpelis ten rodo apie 38 laipsnius, o vandens temperatūra siekia kone 30 laipsnių.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

„Ieškojome šalies, kur nebūtų per karšta, tačiau nereikėtų rizikuoti dėl nevykusio oro. Nelabai čia ką ir pasirinksi: Turkijoje, Egipte jau ne kartą esu buvusi, o kur dar vykti? Į Kanarus? Irgi buvau. Tolimesnių kelionių nepriplanuosi, reikia ir laiko, ir pinigų. JAE šioms atostogoms mums pasirodė itin tinkami“, – pasakojo E.Jackaitė.

Dienos čia prabėgo šviesos greičiu. Eglė sako parsivežusi glėbį įspūdžių, kurių užteks iki kitų atostogų.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Dubajuje gyvenantys Eglės ir Žilvino bičiuliai pasirūpino, kad čia viešintys lietuviai pamatytų ne tik turistų labiausiai lankomas, bet ir vietinių pamėgtas vietas. Aplankė garsiąją Jumeirah mečetę, jodinėjo kupranugariais.

„Nors gyvenome atskirai, užsisakėme viešbutį, draugai mus visur vedžiojo: po gražiausius klubus, įdomiausias vietas. Pamatėme labai daug“, – sakė pašnekovė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Savo prabanga, naujais moderniais pastatais Dubajus jai paliko neišdildomą, turtingo ir šiuolaikiško miesto įspūdį. Tačiau ji sako čia pasigedusi jaukumo – aplink viskas prabangu, bet šalta, nėra jaukumo.

„Ar norėčiau ten grįžti? Net nežinau. Pamatyti JAE sykį – puiku, tačiau tai šalis be istorijos. Man trūko tos senove dvelkiančios dvasios. Jei grožį vertinčiau pinigais, gal būčiau labiau susižavėjusi, bet dabar.... Viskas aplink labai gražu, tačiau jaučiausi kaip muziejuje, širdies neužkabino“, – pasakojo ji.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Nepaisant visų kelionėje pamatytų vaizdų ir patirtų nuotykių, bene svarbiausia E.Jackaitei buvo pabūti su šeima. Esą dažnai susiburti visiems pritrūksta laiko, tenka gyventi nuolatiniam skubėjime.

„Pasikrovėme daug gerų emocijų. O vėliau su broliu kalbėdami vienbalsiai sutarėme, kad reikia gyventi dabar, neatidėliojant gražių akimirkų. Laikas bėga labai greitai. Todėl brangiems žmonėms reikia rasti kuo daugiau laiko“, – sakė ji.

Be gerų emocijų, E.Jackaitė užsiminė parsivežusi ir gražų kūno įdegį, įvairių skanėstų, smilkalų. „Saulė yra varomoji jėga. Po tokių atostogų vėl norisi kibti į darbus“, – linksmai kalbėjo aktorė.

Daugiau kelionės akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai