Po 10 metų draugystės Kaune susituokė „Kristi Andress“ kūrėjai Kristina ir Andrius

Kristina Kalinauskaitė ir Andrius Sergejenko / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2015-01-17 15:26
Po 10 metų draugystės šeštadienio popietę Kauno rotušėje vienas kitam amžiną meilę prisiekė mados namų „Kristi Andress“ kūrėjai Kristina Kalinauskaitė (30) ir Andrius Sergejenka (33). Prieš trejus metus susižadėjusi pora nusprendė – užteks laukti, laikas vestuvėms.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Kartu jie – ir namuose, ir darbe. Prieš aštuonerius metus drauge įkūrę mados namus jie rūpinasi kitų įvaizdžiu, yra papuošę ne vieną sutuoktinių porą, tačiau paties savo šventei laiko vis pritrūkst. Galbūt todėl Kristina ir Andrius nusprendė įteisinti savo santuoką viduržiemį – tuomet, kai mažiau darbų, mažiau nuolatinio bėgimo, kasdienės veiklos ir daugiau laiko sau.

Toks sprendimas nenustebino ir poros artimųjų bei draugų. Pasak jų, užsimindami apie vestuves Kristina ir Andrius visuomet kalbėjo apie žiemą. Tokią, kai aplink daug sniego, kai greitai temsta, kai norisi įsitaisyti jaukioje šiltoje erdvėje, romantiškai pasigrožėti žvakių šviesa.

Romantika, elegancija, tačiau tuo pačiu – modernumas ir griežta klasika. Toks stilius neretai atsispindi drabužių kūrėjų darbuose, jis pastebimas ir jų pačių šventėje. Tarp Kauno ir Londono gyvenančių Kristinos ir Andriaus draugai vestuves vadina britiškomis ar bent jau turinčiomis britiško prieskonio.

Į pilnutėlę Rotušės salę jaunavedžiai įžengė skambant gitaros ir saksofono garsams.

Vestuvių dieną Andrius dėvėjo savo paties siūtą kostiumą. Tuo tarpu Kristina nustebino pasipuošusi dailia Aleksandro McQueeno mados namų suknele, kurią dar prieš sužadėtuves įsigijo Londone. Tiesa, tuomet apie tai, kad suknelė taps vestuvių drabužiu ji negalvojo, tiesiog tikėjosi kada nors rasti jai tinkamą progą. Prieš vakarienę Kristina ketina persirengti ir vilkėti savo pačios kurtą suknelę.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Dalyvauti vakarinėje šventinėje dalyje pora pasikvietė apie 50 artimiausių šeimos narių ir draugų. Dalis jų specialiai į vestuves atvyko ir iš užsienio. Draugų sąraše verslo partneriai iš Didžiosios Britanijos, Skandinavijos šalių, taip pat – iš tolimosios Kinijos.

Dar rudenį pastarojoje šalyje, Ningbo mieste vykusioje mados savaitėje jos atidarymo vakarą Kristina ir Andrius pristatė naują savo kolekciją. Jų kurti modeliai sulaukė didelio susidomėjimo – jau po kelių dienų kaip legendinės, auksine siuvimo meistrystės mylia vadinamos Savile Row atstovai Andrius su partneriais pasirašė sutartį su viena didžiausių Kinijoje vyriškos mados kompanijų „Shanshan Group“

Šeštadienį vykusiose vestuvėse jaunavedžių liudininkais tapo du jų draugai. Įdomu tai, kad abu jie – vyrai, toks pasirinkimas gana neįprastas. Vienas liudininkų – Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovas Egidijus Stancikas, kitas – Andriaus verslo partneris, mados namų „Henry Bailey Bespoke Tailors“ bendraturtis Andrew Chanas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Toks duetas pasirinktas ne šiaip sau – ir Kaune, ir Londone gyvenantys bei kuriantys jaunavedžiai norėjo simboliškai įamžinti ryšį su dviem brangiomis šalimis.

„Neprisimenau Andriaus su kita mergina. Tik su Kristina“, – Žmonės.lt sakė jaunikį nuo pilnametystės pažįstantis E.Stancikas. Tai, kad Kristina yra vienintelė sūnaus meilė, patvirtino ir jo tėvai Jolanta ir Viktoras Sergejenkos.

Studijos, meilė, bendras verslas

Andrius ir Kristina susipažino studijuodami Kauno kolegijoje. Vaikinas į aukštąją mokyklą įstojo metais vėliau nei jo išrinktąja vėliau tapusi mergina. Pastebėję vienas kitą jie netrukus ėmė draugauti, o vėliau įkūrė bendrą verslą.

Apie vestuves jie ėmė kalbėti po viešnagės Kinijoje. „Aiškiai suvokėme, kad laiko daugiau nei yra dabar, tikrai neturėsime. Todėl vestuves suplanavome greitai“, – sakė laiminga nuotaka. Dar būdami tolimojoje Rytų šalyje jie pasidomėjo apie tinkamiausią vestuvių datą ir sužinojo, kad geriausia kurti šeimą iki kinų Naujųjų metų.

Jaunavedžių rankas jau puošia geltono aukso žiedai su plona balto aukso juostele. Kristina po vestuvių nusprendė pasilikti savo Kalinauskaitės pavardę.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Viename iš Kauno centre esančių restoranų atšokę vestuves Lietuvoje „Kristi Andress“ kūrėjai ilgai neužsibus. Jau antradienį jie ketina pradėti tikrą medaus mėnesį – pora susikraus lagaminus ir kelioms savaitėms vyks pailsėti į Čilę.

Prieš trejus metus per Andriaus gimtadienį susižadėjusi ir ką tik susituokusi pora šeimos pagausėjimo neplanuoja ir viską patiki likimui.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai