„Playboy“ vakarėlyje kartu šėlę Leonardo DiCaprio ir Rihanna pastebėti besibučiuojantys

Rihanna ir Leonardo DiCaprio / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-13 08:00
Pranešama, kad praėjusį savaitgalį Holivudo žvaigždė Leonardo DiCaprio (40 m.) ir dainininkė Rihanna (26 m.) šėlo tame pačiame vakarėlyje, o liudininkų teigimu, linksmybėms įsisiūbavus jiedu net pastebėti aistringai besibučiuojantys.

Šeštadienį garsiajame „Playboy“ dvare buvo švenčiamas dizainerės Nikki Erwin 30-asis gimtadienis, į jį buvo pakviestos abi garsenybės.

Ką tik mačiau Leo ir Rihanną besibučiuojančius. Kokiame pasaulyje aš esu?

Vienas vakarėlio dalyvis atskleidė, kad Leonardo DiCaprio ir Rihanna akivaizdžiai mėgavosi vienas kito draugija. „Ką tik mačiau Leo ir Rihanną besibučiuojančius, kuomet fone grojo jos daina „Pour it up“. Kokiame pasaulyje aš esu?“ – „Twitter“ tinkle rašė savo akimis negalintis patikėti liudininkas, taip sukėlęs tikrą audrą internete.

Vienas aktoriaus draugas portalui TMZ sakė, kad Leonardo ir Rihanna nesibučiavo, tačiau dar mažiausiai bent du liudininkai tikino, kad buvo priešingai.

Be Leonardo DiCaprio ir Rihannos, minėtame vakarėlyje taip pat šėlo tokios žvaigždės kaip Paris Hilton, Pamela Anderson, Naomi Campbell, Hilary Duff, Ashley Benson, Tomas Hardy, Tobey Maguire'as, 50 Cent ir kt.

Žmonės.lt primena, kad praėjusių metų pabaigoje Leonardo DiCaprio išsiskyrė su 18 metų už save jaunesne vokiečių manekene Toni Garrn (22 m.), su kuria kartu buvo pusantrų metų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai