„Playboy“ namas parduodamas už 200 mln. dolerių

Namas / Liudo Dapkaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-10 17:27
Garsusis „Playboy“ namas, pastatytas 1927 metais ir priklausantis Hugh Hefneriui, nuo kito mėnesio bus siūlomas pirkti, pranešė TMZ.com.

Toje 2,4 ha valdoje Holmbi Hilse Los Andžele vyko vieni siautulingiausių „Playboy“ vakarėlių. Valdos savininkė „Playboy Enterprise“ už ją norėtų gauti maždaug 200 mln. dolerių.

Šaltiniai nekilnojamojo turto rinkoje sakė, kad namas tikriausiai bus parduotas už maždaug 80-90 mln. dolerių, bet pastatas tikriausiai bus nugriautas, nes vertingiausias yra sklypas, kuriame jis stovi.

Tačiau pranešama, kad su namo pardavimu yra susietos kelios sąlygos. Viena jų yra ta, kad naujasis savininkas turės leisti Hugh Hefneriui ir toliau gyventi ten su žmona Crystal Harris (Kristal Haris) iki pat jo mirties.

Potencialūs pirkėjai galės apžiūrėti valdą, kai tik ji bus pradėta pardavinėti, bet TMZ.com praneša, kad į H.Hefnerio miegamąjį per namo apžiūrą tikrai nebus įleidžiama.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai