Pirmas žvilgsnis į „Bridžitos Džouns kūdikį“: į herojus įsikūniję aktoriai pozavo žurnalo viršeliui

Filmo „Bridžitos Džouns kūdikis“ aktoriai Patrickas Dempsey, Renee Zellweger ir Colinas Firthas / „Entertainment Weekly“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-12-27 15:16
Bridžitos Džouns gerbėjai trina rankomis ir nekantraudami laukia, kada ekranus pasieks naujoji kultinės komedijos dalis „Bridžitos Džouns kūdikis“ („Bridget Jones' Baby“).

Nors iki „Bridžitos Džouns kūdikio“ pasirodymo dar yra likę nemažai laiko, tačiau jau prasidėjo filmo reklaminė kampanija: ant naujausio žurnalo „Entertainment Weekly“ viršelio filmo aktoriai Renee Zellweger, Patrickas Dempsey ir Colinas Firthas pirmą kartą įsiamžino kaip jų vaidinami herojai.

„Kaip aktorė jaučiuosi tarsi susitikčiau su sena drauge, – apie Bridžitą Džouns, kurią vaidina jau trečią kartą, sakė Renee Zellweger. – Myliu šį personažą, man patinka, kad ji papasakoja, ką reiškia būti moterimi, o jos patiriamos situacijos daug kam artimos.“​

Trečiasis filmas apie žiūrovų pamėgtą Bridžitą Džouns pradėtas filmuoti praėjusią vasarą ir planuojama, kad kino ekranus pasieks ateinantį balandį.

Iki šiol filmo scenarijus laikomas paslaptyje – žinoma tik tiek, kad jis bus kuriamas ne pagal trečiąją Helen Fielding knygą „Pamišusi dėl meilės“, o pasakos visai kitą istoriją.

Taip pat išlieka intriga dėl Bridžitos Džouns vyrų – Colinas Firthas ir toliau įkūnys žiūrovų jau pažįstamą Marką Darsį, tačiau ką konkrečiai vaidins Patrickas Dempsey ir kokią svarbą jo įkūnijamas herojus turės Bridžitos gyvenime, vis dar neskelbiama.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai