Pharrellas Williamsas festivalyje „Kanų liūtai“ sulaukė didžiulių ovacijų už prisipažinimą

Pharrell Williams / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-06-23 17:39
Kaip jam pavyksta amžinai atrodyti tarsi 27-erių? Ar žmogus, kuris sukūrė megahitą pavadinimu „Happy“, kada nors būna piktas? Iš kur kyla pasitikėjimas savimi kurti muziką, madą, knygas vaikams ir žinojimas, kad visa tai darai gerai? Sausakimšoje didžiausio kūrybiškumo festivalio „Kanų liūtai“ salėje publika mirtinoje tyloje gaudė kiekvieną Pharrello Williamso žodį.

Paprastas, žmogiškas, nuoširdus. Muzikantas, kurio vardas bet kurį projektą paverčia auksu, reklamos ir rinkodaros specialistams atskleidė vieną, jo nuomone, svarbiausią sėkmės recepto ingredientą.

„Muzika neturi būti tik muzika. Taip, tu ją išgirdai, bet ką pajutai? O pajusti neįmanoma, jei į muziką neįdėjai intencijos. Tik į kūrinį įdėta žinutė paverčia jį nepavaldžiu laikui. Manau, kad intencija yra pagrindinė sudedamoji dalis, nesvarbu, ar rašai dainą, kuri filmą ar gamini maistą“, – sakė P. Williamsas.

Kieno muziką žavi ir jaudina jį patį? „Adele. Visa, ką ji daro, įkvepia, pribloškia. Atrodo, tarsi savo dainomis ji atsiverstų dienoraštį ir jį skaitytų mums.“

Atlikėjas teigė manantis, kad žmonėms neberūpi tik išoriniai dalykai.

Atlikėjas teigė manantis, kad žmonėms neberūpi tik išoriniai dalykai. „Prieš dešimtmečius televizija buvo šlamštas, o dabar joje galima rasti įdomesnių laidų už filmus. Kinas prieš daugelį metų buvo tik pramoga, o dabar sukuriama tiek įvairialypių, daugiasluoksnių filmų! Man labai patinka, kad mes nebesitenkiname paviršiumi“, – sakė Pharrellas, taip tarsi papildydamas „Kanų liūtų“ scenoje per pastarąsias dienas ne sykį skambėjusias mintis, kad visuomenė po truputį persisotina į save orientuota asmenukių manija ir ieško esminių vertybių.

Kad ir kaip būtų iš tiesų, išorės privalumai nebuvo pamiršti. Didžiulių ovacijų sulaukė P.Williamso prisipažinimas, kad jam 42-eji. Kaip jam pavyksta amžinai atrodyti tarsi 27-erių? P.Williamsas tikina, kad Doriano Grėjaus paslapties čia nėra: „Žinoma, turiu padėkoti savo mamai ir tėčiui už genus. Bet iš tiesų – už smalsumą. Smalsus, viskuo besidomintis žmogus yra jaunas žmogus.“

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

P.Williamso hitas „Happy“, sukurtas filmui „Mano bjaurusis aš“, tapo pasauline sensacija. Atlikėjas Kanų publikai pasakojo, kas jį gelbsti sunkiais momentais: „Tai, kad „Happy“ tapo hitu, ne mano nuopelnas. Tai milijonų žmonių, kuriems daina patiko, kurie dalijosi, skleidė ją po visą pasaulį, nuopelnas. Šie žmonės pakeitė mano gyvenimą. Ir jiems aš esu dėkingas už tai, ką dabar turiu. Šis dėkingumas man padeda ištverti viską.“

P.Williamsas – tik viena iš kūrybiškumo festivalio „Kanų liūtai“ žvaigždžių. Prancūzijos Žydrojoje pakrantėje susirinkę rinkodaros ir reklamos specialistai laukia atvykstant skandalu išgarsėjusios Monicos Lewinsky ir buvusio JAV viceprezidento, klimato kaitos aktyvisto Alo Gore’o.

Naujausi straipsniai