Perrie Edwards neigia gandus apie slaptas savo ir Zayno Maliko vestuves

Zaynas Malikas ir Perrie Edwards / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-26 18:07
Perrie Edwards paneigė gandus, esą šią vasarą jiedu su Zaynu Maliku ruošiasi surengti slaptas vestuves, ir patikino, kad kol kas porai trūksta laiko tokiai šventei net suplanuoti.

Britų popmuzikos žvaigždės susižadėjo 2013 metais, o gandai apie netrukus įvykti turinčias jų vestuves sklando nuo tada, kai Z.Malikas kovą paliko vaikinų grupę „One Direction“.

Tačiau P.Edwards sako, kad nors jos sužadėtinis dabar turi daugiau laiko, jie nespėjo suplanuoti vestuvių ceremonijos šiai vasarai.

„Nežinau, kada bus tos vestuves. Mes vis jas planuojame, bet aš tokia užsiėmusi... Mes su Zaynu norim, kad jos būtų tobulos, todėl jas suplanuosime, kai tik aš turėsiu truputį laiko. Abejoju, kad tai įvyks šią vasarą, bet aš jums pranešiu“, – sakė ji interviu britų laikraščiui „The Sun“.

21 metų Perri taip pat sakė, kad džiaugiasi, jog Z.Malikas dabar daugiau būna namuose, nes išėjo iš grupės „One Direction“.

„Smagu, kad dabar jį daugiau matau“, – džiaugėsi P.Edwards.

Z.Malikas pasitraukė iš vaikinų grupės, kad galėtų, pasak jo, būti „normalus“ 22 metų vyrukas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai