Per „Vilnius Comedy Fest“ atidarymą bučiavosi 1400 žmonių

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-22 11:24
Antrą kartą rengiamą tarptautinį komedijų festivalį „Vilnius Comedy Fest“ ketvirtadienio, sausio 21-osios, vakarą atidarė jo organizatoriai – improvizacijų teatras „Kitas kampas“. Žiūrovai ne tik pamatė specialiai festivaliui parengtą pasirodymą, bet ir patys galėjo tapti jo dalimi – į sceną aktorių kviečiami noriai lipo savanoriai.

Prieš prasidedant pasirodymui vakarą vedęs aktorius Kirilas Glušajevas kaip reikiant apšildė publiką. Jo paraginti net 1400 į „Compensa“ korcertų salę susirinkusių žmonių ne tik mielai masažavo savo kaimynams nugaras, meiliai žiūrėjo į akis ir prisipažino meilėje, bet ir visi vienu metu pasibučiavo.

Vakaro metu žiūrovų laukė ir kelios staigmenos. Kartu su teatro aktoriais scenoje improvizavo ir kviestiniai svečiai – muzikinio šou „Muzikinė kaukė“ nugalėtojas Martynas Kavaliauskas bei muzikantas Saulius Urbonavičius-Samas.

„Teatro „Kitas kampas“ pasirodymas buvo pirmasis iš penkių šiemet dvigubai ūgtelėjusio „Vilnius Comedy Fest“ programos renginių. Perkėlę festivalį į didesnę erdvę šiek tiek baiminomės. Tačiau jau atidarymo renginys išpildė mūsų lūkesčius – salė buvo pilna“, – po „Kito kampo“ pasirodymo sakė Airina Kazlauskaitė, festivalio vadovė.

Vaizdo įraše – akimirkos iš „Vilnius Comedy Fest“ atidarymo: 

Penktadienį, sausio 22 dieną, festivalio žiūrovų laukia vienos geidžiamiausių humorisčių pasaulyje Ginos Yashere standupas. Ji pelnytai vadinama viena juokingiausių Jungtinės Karalystės moterų, drąsiai ir su šypsena kalbančių apie savo odos spalvą ir rasizmą bei apie savo ankstesnį užsiėmimą – prieš imdamasi juokinti žmones Gina Yashere dirbo liftų inžiniere.

„Vilnius Comedy Fest“ programa:
•    sausio 22 dieną, penktadienį, 19 valandą – vienos geidžiamiausių humorisčių pasaulyje Ginos Yashere standupas;
•    sausio 23 dieną, šeštadienį, 19 valandą – žmogaus-orkestro Michel Lauzière pasirodymas;
•    sausio 24 dieną, sekmadienį:
o    13 valandą – talentingo, išradingo, nuotaikingo ir netradicinio mimo Daniel Mime šou visai šeimai;
o    19 valandą lotynų muzikos ritmais, žongliravimu ir šokiais festivalį uždarys trio „Olé!“.

Bilietais į festivalį prekiauja „Bilietai.lt“

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai