Per teroro išpuolį Paryžiuje bičiulių neteko Justinas Bieberis ir Kylie Minogue

Justinas Bieberis ir Kylie Minogue / „Scanpix“ ir Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-17 14:37
Tarp 89 žmonių, kuriuos „Bataclan“ koncertų salėje Paryžiuje lapkričio 13-ąją nužudė „Islamo valstybės“ teroristai, yra ir dainininkų Justino Bieberio (21 m.) ir Kylie Minogue (47 m.) bičiuliai.

Pirmadienį „United Music Group“ patvirtino, kad tarp žuvusiųjų – ir vienas iš šios įmonės vadovų Thomas Ayadas, tą lemtingą penktadienio vakarą leidęs grupės „Eagles of Death Metal“ koncerte.

Apie tai sužinojęs Justinas Bieberis, kuris anksčiau yra dirbęs kartu su Thomu Ayadu, savo „Twitter“ paskyroje parašė už širdies griebiančius žodžius žuvusiam draugui.

„Vis dar galvoju apie Paryžių ir savo draugą Thomą, kurio netekome per tą tragediją, – rašė dainininkas. – Jis ilgus metus dirbo mano komandoje ir norėčiau, kad būčiau turėjęs daugiau laiko jam atsidėkoti. Branginkite žmones, kol juos dar turite. Ačiū, Thomai, už viską, ką tu dėl manęs padarei. Mintimis ir maldomis esu su tavo šeima ir draugais.“​

Šeštadienį, dar nežinodamas, kad tarp žuvusiųjų yra ir jo bičiulis, Justinas Bieberis per „Nickelodeon Halo“ apdovanojimus paprašė gerbėjų tylos minute pagerbti teroro akto aukas.

Per teroristų išpuolį „Bataclan“ koncertų salėje taip pat žuvo grupės „Eagles of Death Metal“ pardavimų vadovas Nickas Alexanderis. Jis buvo dainininkės Kylie Minogue bičiulis, su kuriuo ji taip pat yra dirbusi.

„Tarp šios sukrečiančios tragedijos netekčių ir mylimas Nickas Alexanderis, ilsėkis ramybėje. Paryžius, Prancūzija... Amžinai“, – savo „Twitter“ paskyroje rašė liūdesio apimta dainininkė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai