Per privačią ceremoniją artimieji atsisveikino su Bobbi Kristina Brown

Bobbi Kristinos Brown laidotuvės / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-08-01 17:41
Dainininkės Whitney Houston ir ritmebliuzo atlikėjo Bobby Browno dukra Bobbi Kristina Brown šeštadienį amžinojo poilsio palydėta per privačią ceremoniją, kurioje dalyvavo tik kvietimus gavę jos šeimos nariai ir artimiausi draugai.

Privati atsisveikinimo su Bobbi Kristina ceremonija šeštadienį įvyko Jungtinių metodistų Šv. Jokūbo bažnyčioje Alfaretoje, šiek tiek šiauriau Atlantos. Cermonijos metu skambėjo W.Houston daina „Jesus Loves Me“.

Po jos merginos palaikai bus nuskraidinti į Naująjį Džersį, kur pirmadienį ji bus palaidota „Fairview“ kapinėse greta motinos ir senelio Johno Russello Houstono.

Bobbi Kristina, kuri svajojo užaugusi būti tokia pat garsi kaip jos motina, mirė liepos 26 dieną „Peachtree“ krikščioniškoje slaugos ligoninėje Džordžijos valstijoje, praėjus pusei metų nuo tos dienos, kai buvo rasta leisgyvė savo namų vonioje Atlantos priemiestyje. Tuose namuose mergina gyveno kartu su savo vaikinu Nicku Gordonu – Whitney Houston šį našlaitį užaugino kaip savo vaiką.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Merginos šeima Nicką Gordoną kaltino dėl jos nelaimės ir visus tuos pusę metų draudė jam lankyti Bobbi Kristiną ligoninėje, o birželį net iškėlė 10 mln. dolerių bylą ir apkaltino jį Bobbi Kristinos užpuolimu, sumušimu, tyčiniu emocinių kančių sukėlimu ir pinigų išviliojimu. Po Bobbi Kristinos mirties Nickas Gordonas paprašė jos tėvo ir tetos leidimo dalyvauti jos laidotuvėse, bet šeštadienį Šv. Jokūbo bažnyčioje jo nebuvo matyti.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Whitney Houston gerbėjams Bobbi Kristinos tragedija šiurpiai priminė tai, kaip prieš trejus metus mirė jos motina: 2012-ųjų vasario 11-ąją legendinė dainininkė rasta negyva viešbučio „The Beverly Hilton“ vonioje, jos veidas buvo paniręs po vandeniu. Dainininkės, kuri mirė būdama 48-erių, skrodimas parodė, kad ji nuskendo, o prie to prisidėjo širdies liga ir kokaino vartojimas.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

​Bobbi Kristina buvo vienintelė savo motinos turto paveldėtoja. 

Nors Bobbi Kristinos laidotuvės bus privačios, visas jos gyvenimas nuo pat vaikystės buvo viešas. Ji kartu su motina ir tėvu dalyvaudavo apdovanojimų ceremonijose, pasirodydavo ant raudono kilimo, o kartais net kartu lipdavo ant scenos.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

 

Naujausi straipsniai