„Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ žvaigždė Dakota Johnson – ant „Vogue“ viršelio

Dakota Johnson / „Vogue“ viršelis/Mario Testino nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-31 10:54
Aktorė Dakota Johnson (25 m.) papuošė vasario mėnesio amerikietiškojo „Vogue“ viršelį. Simboliška, kad kaip tik tą mėnesį kino teatrus pasieks laukiamiausiu metų filmu tituluojama erotinio romano „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ („Fifty Shades of Grey“) ekranizacija.

Daugiau Dakotos Johnson nuotraukų iš fotosesijos „Vogue“ galite pamatyti ČIA.

Valentino dienos išvakarėse kino teatrus pasieksiantis filmas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ neabejotinai pakeis šios jaunos aktorės karjerą, tad dėmesys jai dar labiau išaugs, taip palikdamas vis mažiau vietos privatumui. To Dakota Johnson sako labiausiai ir bijanti.

„Aš galvoju apie savo nykstantį anonimiškumą. Ir tai labai gąsdina, nes didelė mano dalis būtų absoliučiai laiminga gyvendama rančoje Kolorade, augindama vaikus, vištas ir arklius – ką aš vis tiek kada nors darysiu“, – „Vogue“ sakė Dakota Johnson.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Tačiau tuo pačiu aktorė sakė negalinti atsidžiaugti galimybe būti tokio projekto dalimi.

„Tai tiesiog pats beprotiškiausias dalykas, kurio dalimi gali būti. Niekada nesu patyrusi ko nors panašaus ir nemanau, kad kas nors kitas yra. Tai kelia siaubą, bet tuo pačiu yra ir įdomu“, – sakė aktorė.

Taip pat skaitykite: „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“: The Weeknd klipe Dakota Johnson – beveik nuoga

Savo ruožtu „Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ režisierė Sam Taylor-Johnson negailėjo pagyrų naujai atrastam talentui: „Ji mums buvo kaip žaibas iš giedro dangaus. Ji suprato visus niuansus ir kaip suvaidinti kažką subtiliai. Dakota geba suvaidinti tokią trapią ir pažeidžiamą, bet su tokiu į akis nekrentančiu tvirtumu, kuris verčia tave galvoti, jog ji triumfuos.“

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai