Pažiūrėkite, kaip Vaidos Skaisgirės 3 metų sūnus Atas dainuoja Lietuvos himną

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-20 10:19
Būti patriotu amžius – ne kliūtis. Tai įrodė Vaidos ir Rolando Skaisgirių vos trejų metų sūnus Atas. Vaida feisbuke pasidalino vaizdo įrašu, kaip jos mažylis traukia Vinco Kudirkos kurtą Tautišką giesmę.

„Mes su vyru labai mylime savo šalį, tačiau turiu pripažinti, kad specialiai Lietuvos himno Ato nemokėme“, – šypsosi TV laidų vedėja, kompanijos „Videometra“ komunikacijos vadovė V.Skaisgirė.

Mobiliuoju telefonu užfiksuotame vaizdo įraše matyti, kaip miegoti besiruošiantis berniukas užtraukia Lietuvos himną. 

Mano sūnus - tikras patriotas, ėmė ir paslapčia išmoko Lietuvos himną :DTa proga, skelbiam konkursą UŽDAINUOK, KAIP PATRIOTAS! Kviečiu visus dainuoti patriotines dainas, siųsti jas mums ir laimėti bilietus į naują kino filmą PATRIOTAI. Geriausius dainorėlius parodysim ir TV3 etery.Visa informacija: http://www.tv3.lt/naujiena/858391/konkursas-uzdainuok-kaip-patriotas O dabar pristatau konkurso iniciatoriaus Ato Skaisgirio atliekamą Lietuvos himną :)PATRIOTAI - kinuose nuo sausio 29d!

Posted by Vaida Skaisgirė on Tuesday, 19 January 2016

Nufilmavus sūnų atliekantį Tautišką giesmę V.Skaigirei šovė ir dar viena mintis – artėjančios naujo kino filmo „Patriotai“ premjeros proga surengti patriotiškų dainų konkursą.

Taip Atas tapo tam tikru šio konkurso pradininku ir iniciatoriumi.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

2016 metų sausio 29-ąją visuose šalies kino teatruose pasirodysiančiame filme „Patriotai“ pagrindinius vaidmenis atlieka komedijos žanro guru: Giedrius Savickas, Ramūnas Cicėnas, Arūnas Sakalauskas, Rimantė Valiukaitė ir kiti garsūs šalies aktoriai.

Filmas „Patriotai“ pasakos apie garsiai savo patriotiškumą deklaruojančios šeimos pasiruošimą ypatingai šventei – sūnaus Karolio išlydėtuvėms į karius savanorius. Tačiau ruošiantis šventei ima aiškėti, kad tikrieji patriotai – visai ne tie, kurie garsiai kalba apie meilę tėvynei. Sūnaus išlydėtuves užgožia vertybiniai konfliktai, komiškos ir absurdiškos pastangos norint įrodyti savo atsidavimą Lietuvai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai