Paviešintos viešnamio lovoje gulinčio Lamaro Odomo nuotraukos

Lamaras Odomas / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-20 12:29
Prieš savaitę merdintis Lamaras Odomas (35 m.) po linksmybių viešnamyje atsidūrė ligoninėje, o dabar jo šeima sulaukė dar vieno smūgio – internete paviešintos nuotraukos, kuriose negaluojantis krepšininkas užfiksuotas gulintis viešnamio lovoje, dar prieš iškviečiant pagalbą.

Nuotraukose, kurias gavo britų portalas „The Daily Mail“, akivaizdžiai negaluojantis Lamaras Odomas matomas sėdintis su vandens buteliuku rankoje, kitoje jis – gulintis lovoje.

Pranešama, kad šios nuotraukos darytos pirmadienio vakarą, jas padarė viena iš prostitučių, su kuriomis krepšininkas linksminosi.

„Pirmoje nuotraukoje, kuri buvo padaryta pirmadienio vakarą, jis matomas sėdintis ir jam viskas gerai, – nuotraukas komentavo šaltinis iš „Love Ranch“ viešnamio. – Tai buvo prieš pat prostitutėms išeinant į „Walmart“ (prekybos centrą) nupirkti maisto. Jis norėjo arbūzo ir dar daug visokio maisto, įskaitant ir ledų – mes nežinome, ką daugiau jos nupirko. Kai jos grįžo, Lamaras jau miegojo.“

Lovoje miegantis Lamaras Odomas prostitutėms įtarimų nesukėlė, tad jos tiesiog paliko jį ilsėtis.

Lovoje miegantis Lamaras Odomas prostitutėms Monicai Monroe ir Ryder Cherry įtarimų nesukėlė, tad jos tiesiog paliko jį ilsėtis.

Antradienį apie 14.30 val. į Lamaro Odomo kambarį užsukusios tos pačios prostitutės rado jį be sąmonės, iš jo burnos varvėjo baltos putos – netrukus buvo iškviesta pagalba ir jis skubiai nugabentas į Las Vegaso ligoninę.

Lamaro Odomo nuotraukas iš viešnamio galite pamatyti ČIA.

Žmonės.lt primena, kad penktadienį krepšininkas atsibudo iš komos. Nors jo būklė pamažu gerėja, bet vis dar tebėra sunki. Pirmadienį jis buvo perkeltas į ligoninę Los Andžele.

Šalia jo visą laiką budi jo žmona realybės šou žvaigždė Khloe Kardashian – nors pora jau dvejus metus nebegyvena kartu, jų santuoka dar nėra oficialiai nutraukta

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai