Patriote save laikanti Monika Šalčiūtė: „Lietuvoje prasimušti sunku, bet kitur gyventi negalėčiau“

„Patriotų“ premjeros svečiai / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-26 19:39
Antradienį Vilniuje vykusi naujos komedijos „Patriotai“ premjera sudomino ne vieną garsenybę. Pamatyti komediją anksčiau nei kiti atvyko ir dažna vakarėlių viešnia Monika Šalčiūtė.

Mergina sako į premjerą atvykusi ne tik todėl, kad mėgsta kiną, bet ir todėl, kad širdyje jaučiasi patriotė.

„Lietuvoje sunku, sunku kažką nuveikti, prasimušti, bet kitur gyventi negalėčiau. Jei vis dar esu čia, jei niekur neemigravau, vadinasi, esu patriotė, tiesa?“ – Žmonės.lt linksmai komentavo Monika.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Mergina sako, kad keliaudama po svečias šalis ji iš naujo supranta, kaip labai myli savo gimtąjį kraštą. Esą čia – svarbiausi jai žmonės.

„Lietuvoje palaidota mano mama, mano antra pusė čia palaidota... Visa mano šeima čia, nors, tiesa, sesuo ištekėjusi už anglo, gyvena Londone. Dėl to man labai liūdna“, – kalbėjo ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Komedijos „Patriotai“ premjeroje svečiams nutiestas raudonas kilimas

Monika sako nepamirštanti įvairių Lietuvai svarbių progų, minėjimų. „Visi įvykiai, visi iškovoti laimėjimai man labai svarbūs“, – sakė ji. Paklausta, ar neštų vėliavą kokiame nors svarbiame renginyje, mergina juokėsi jau turintį patirtį: „Per bušido kovas nešiau vėliavą, tik kad labai sunki ji. Bet, žinoma, jei reiktų, neščiau.“

Į „Patriotų“ premjerą atvyko ir daugiau svečių. Daugiau renginio akimirkų – nuotraukų galerijoje:

TAIP PAT SKAITYKITE: Arūnas Sakalauskas: „Pasirodo, kad tik kine gali pamatyti, kaip tu pasenai“ 

TAIP PAT SKAITYKITE: Žmonės.lt konferencijoje – filmo „Patriotai“ žvaigždės Arūnas Sakalauskas, Ramūnas Cicėnas ir Mindaugas Papinigis

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai