Paskelbti „Auksinių aviečių“ nominantai: trys Cameron Diaz vaidmenys minimi tarp blogiausių

Cameron Diaz filme „Annie“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-14 15:48
Trečiadienį paskelbti aktorių ne itin laukiami „Auksinių aviečių“ nominantai. Gėdingame sąraše ypatingą vietą šiemet užima Cameron Diaz – net trys jos pernai sukurti vaidmenys minimi tarp blogiausių.

Prieš savaitę pirmą kartą ištekėjusi Cameron Diaz pretenduoja tapti blogiausia metų aktore dėl komedijose „Kita moteris“ („The Other Woman“) ir „Seks video“ („Sex Tape“) sukurtų vaidmenų, o vaidmuo miuzikle „Anė“ („Annie“) jai pelnė ir blogiausios antraplanės aktorės nominaciją. Įdomu tai, kad mažoji Cameron Diaz kolegė iš šio filmo 11-metė Quvenzhane Wallis buvo nominuota „Auksiniam gaubliui“, o štai jai pačiai liko tenkintis tik „aviete“.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

„Auksinių aviečių“ apdovanojimai yra rengiami kaip „Oskarų“ parodija. Į šiuos apdovanojimus dėl suprantamų priežasčių žvaigždės nesirenka ir juo labiau nenori juose laimėti (ar bent jau būti nominuoti). Tik retas kuris išdrįsta ateiti atsiimti apdovanojimo, o tai padarę dažniausiai pasijuokia iš savo nesėkmės.

Šiemet tarp nominantų – gausybė kino pasaulyje vertinamų ir pripažintų žvaigždžių, kurios, panašu, suklydo besirinkdamos filmą, kuriame vaidinti. Tarp nominantų yra tokios pavardės kaip Drew Barrymore, Charlize Theron, Megan Fox, Melas Gibsonas, Arnoldas Schwarzeneggeris ir kt.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo

Blogiausiu metų filmu pretenduoja tapti „Vėžliukai nindzės“ („Teenage Mutant Ninja Turtles“), „Paliktieji“ („Left Behind“), „Legenda apie Heraklį“ („The Legend of Hercules“), „Kirk Cameron's Saving Christmas“ ir daugiausia pinigų 2014-aisiais uždirbęs filmas „Transformeriai: išnykimo amžius“ („Transformers: Age of Extinction“).

Visą „Auksinių aviečių“ nominantų sąrašą rasite ČIA.

Kadras iš filmo
Kadras iš filmo
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai