Paskelbti „Auksinių aviečių“ nominantai: tarp blogiausių filmų – ir „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“

Dakota Johnson ir Jamie Dornanas filme „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-13 14:47
Trečiadienį paskelbti aktorių ne itin laukiami „Auksinių aviečių“ nominantai.

„Auksinių aviečių“ lyderiais šįkart tapo erotinė juosta „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ („Fifty Shades Of Grey“), kosminė opera „Jupiterė. Pabudimas“ („Jupiter Ascending“) ir komedijos „Pikseliai“ („Pixels“) bei „Prekybos centro kietuolis: Las Vegas“ („Paul Blart Mall Cop 2“) – visi šie filmai pelnė po šešias nominacijas.

Dėl blogiausio 2015-ųjų filmo „titulo“ be minėtų juostų varžosi ir nevykęs filmas apie superherojus „Fantastiškas ketvertas“ („Fantastic Four“).

„ACME Film“ nuotr.
„ACME Film“ nuotr.

Tarp blogiausių aktorių šiemet minimos ir tokios garsios pavardės kaip Gwyneth Paltrow, Julianne Moore, Johnny Deppas, Channingas Tatumas, Mila Kunis, Jennifer Lopez ir Eddie Redmayne'as.

„Auksinių aviečių“ apdovanojimai yra rengiami kaip „Oskarų“ parodija. Į šiuos apdovanojimus dėl suprantamų priežasčių žvaigždės nesirenka ir juo labiau nenori juose laimėti (ar bent jau būti nominuoti). Tik retas kuris išdrįsta ateiti atsiimti apdovanojimo, o tai padarę dažniausiai pasijuokia iš savo nesėkmės.

„Auksinių aviečių“ nugalėtojai bus paskelbti „Oskarų“ išvakarėse. Nugalėtojus renka 900 narių iš visų JAV valstijų ir 21 užsienio šalies.

Visą „Auksinių aviečių“ nominantų sąrašą rasite ČIA.

„ACME Film“ nuotr.
„ACME Film“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai