Pasižvalgykite po serialo „Liežuvautoja“ žvaigždės Leighton Meester namus

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-08 17:27
Didžiulio populiarumo sulaukusio serialo „Liežuvautoja“ („Gossip Girl“) žvaigždė Leighton Meester (28 m.) parduoda savo namus Los Andžele, tad aktorės gerbėjai gavo progą apžiūrėti, kaip gyvena jų numylėtinė.

Žvaigždžių pamėgtame Encino rajone esantys namai – viengungiškas Leighton Meester būstas, kuriame ji gyveno iki vestuvių su aktoriumi Adamu Brody (35 m.).

TAIP PAT SKAITYKITE: Pažiūrėkite, kaip gyvena daugiausia uždirbanti televizijos aktorė Sofia Vergara

Praėjus beveik metams po jų vedybų aktorė nusprendė parduoti savo senuosius namus – už juos ji tikisi gauti 2,35 mln. JAV dolerių (2 mln. eurų). Pati Leighton Meester šiuos namus įsigijo už 1,46 mln. JAV dolerių (1,29 mln. eurų), tačiau nemažai investavo į būsto atnaujinimą.

Šiuose namuose yra keturi miegamieji (viename iš jų Leighton Meester įsirengė įrašų studiją) ir keturi  vonios kambariai, erdvi svetainė, iš kurios galima patekti į jaukią terasą, kieme yra įrengtas baseinas bei erdvė barbekiu vakarėliams. Namuose būsimas gyventojas turėtų jaustis saugus, mat juose yra įmontuota moderni apsaugos įranga ir aštuonios stebėjimo kameros.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pasižvalgykite po modernius namus, kuriuose gyvena popdievaitis Justinas Bieberis

Visai neseniai ir Adamas Brody pardavė savo viengungišką būstą Holivude, jį nusipirko aktorė Amanda Seyfried. Šiuo metu sutuoktiniai ieško bendro ir didesnio namo, kuriame galėtų įsikurti.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Naujausi straipsniai