Pasirodys nauja „50 pilkų atspalvių“ dalis: istorija bus pasakojama Kristiano Grėjaus lūpomis

Dakota Johnson ir Jamie Dornanas filme „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ / Kadras iš filmo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-01 17:04
Rašytoja E.L.James (52 m.) pirmadienį pradžiugino „Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ trilogijos gerbėjus – netrukus pasirodys dar viena šios istorijos dalis, kurioje viskas bus pasakojama jau nebe Anastasijos Stil, o Kristiano Grėjaus lūpomis.

Naujoji erotinio romano dalis, kuri vadinsis tiesiog „Grey“, knygynuose pasirodys jau visai netrukus – birželio 18-ąją. Tą dieną yra E.L.James išgalvoto personažo Kristiano Grėjaus gimtadienis.

 

A photo posted by E L James (@erikaljames) on

„Sveiki visi. Visiems, kurie prašė – Kristiano „Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ versija bus išleista birželio 18-ąją jo gimtadienio proga. Knyga vadinsis GREY... Tikiuosi, jums ji patiks“, – pirmadienį savo „Instagram“ paskyroje kartu su naujosios knygos viršelio nuotrauka paskelbė rašytoja.

„Kristianas yra sudėtingas žmogus ir skaitytojai visada traukė jo troškimai ir motyvai bei sudėtinga jo praeitis. Taip pat visi tie, kurie kada nors buvo užmezgę santykius, žino, kad kiekvienoje istorijoje yra dvi pusės“, – oficialiame pareiškime sakė rašytoja, kurią „Penkiasdešimties pilkų atspalvių“ istorija pavertė milijoniere.

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai