Pasaulio garsenybės meldžiasi už Paryžių

Justinas Bieberis, Katie Perry, Madonna / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-14 10:19
Po tragiškų atakų lapkričio 13-osios naktį Paryžiuje aukų skaičius vis auga ir daugėja ir sužeistųjų. Prancūzijoje paskelbta ypatingoji padėtis, uždarytos sienos. Teroristų išpuoliai kruvinąjį penktadienį sukrėtė ir pramogų pasaulio garsenybes. Justinas Bieberis, Katy Perry Harry Slyles, Maddona ir daugelis meldžiasi, kad šis košmaras greičiau pasibaigtų.

Vienas didžiausių išpuolių įvyko Bataclan koncertų salėje, vykstant Kalifornijos roko grupės „Eagles of Death Metal“ koncertui.

J.Bieberis, K.Perry, Nickas Jonas, H.Styles, Madonna, Mika ir daugelis kitų garsenybių ne kartą lankėsi Paryžiuje, čia surengė ne vieną pasirodymą, todėl tragedija, kuri įvyko Prancūzijos sostinėje, nepaliko jų abejingų.

Socialiniuose tinkliuose siųsdami palaikymo žodžius Prancūzijai, visi jie naudoja žymę #prayforparis

 

„Turėjau puikų šou, tačiau ką tik sužinojau apie tai, kas įvyko Paryžiuje. Visos mintys ir maldos kiekvienam“, – socialiniame tinkle sakė J.Bieberis.

„Bičiuliai, laikas melstis už Paryžių dabar“, – rašė K.Perry.

„Galvoju apie visus Paryžiuje“, – mintimis dalijosi H.Styles. 

„Maldos už tave, Paryžiau“, – linkėjo N.Jonas.

Gerų minčių siuntė „Twitter“ linkėjo ir kiti. Tarp jų ir Pink, Elle Goulding, Sara Bareilles, grupės „Disclosure“, „One Republic“, „Imagine Dragons“ ir kiti.

Žinutę socialiniame tinkle išplatino ir Madonna. „Visi mes esame imigrantai. Kiekvieno iš mūsų kraujas yra tokios pačios spalvos. Melskimės už taiką. Paryžiuje ir visame pasaulyje“, – rašė ji.

„Tai yra baisi, chaotiška diena Žemėje. Mano širdis yra su kiekvienu Paryžiuje ir Japonijoje. Likite saugūs, mano brangieji. Jūs mano širdyje“, – rašė Ariana Grande.

„Nusileidi Paryžiuje, o ten vien panika, bombardavimai ir atakos. Tai košmariška“, – sakė Mika.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai