Paryžiuje gyvenanti Giedrė Rusytė: „Situacija yra kraupi, bet nereikia pasiduoti baimei“

Giedrė Rusytė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-14 14:29
„Labai gaila ir labai baisu matyti tokią situaciją“, – apie penktadienio vakarą Paryžiuje įvykusią tragediją kalbėjo ten jau pusantrų metų gyvenantis modelis Giedrė Rusytė.

Apie tai, kad mieste vyksta teroristiniai išpuoliai, G.Rusytė sužinojo su bičiuliais vakarieniaudama restorane.

„Jokių šūvių negirdėjau, bet mus tiesiog informavo, kad mieste yra šaudoma, kad vyksta sprogimai, kad yra žuvusių žmonių. Netrukus buvome paraginti kuo greičiau grįžti namo. Žmonės į tai sureagavo, pradėjo skirstytis ir visas miestas netrukus ištuštėjo“, – Žmonės.lt pasakojo G.Rusytė.

Pasak jos, žinia apie tai, kad kitame miesto gale vyksta kruvinos atakos, įvarė daug streso visiems, tačiau panikai pasiduoti buvo neprotingas sprendimas.

„Iškart sužinoję naujieną, restorane visi griebė telefonus ir puolė skambinti artimiesiems paklausti, ar jie saugūs. Buvo tikrai nejauku. Sirenos girdėjosi visą naktį. Situacija yra kraupi, tačiau nereikia pasiduoti baimei“, – kalbėjo ji.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Šiuos išpuolius Giedrė vadina ne tik Paryžiaus, bet visos Europos, viso pasaulio problema. „Sunku kažką komentuoti. Šie įvykiai sukrečia, tačiau tokiais veiksmais siekiama įbauginti žmones, o tai baimei pasiduoti nereikia. Baimei neleidžiu užvaldyti ir savęs“, – sakė ji.

Paryžius šeštadienio rytą primena mirusį miestą: gatvės tuščios, parduotuvės, kavinės, prekybos centrai – viskas uždaryta, visur gedulo nuotaikos.

„Ačiū Dievui, mano visi artimi draugai yra gyvi, sveiki, niekas nenukentėjo. Tačiau viduje – labai liūdna. Ypač dėl tų nekaltų žmonių. Juk jie tiesiog norėjo smagiai praleisti penktadienio vakarą... jie niekuo nekalti. Tai yra baisu“, – Žmonės.lt sakė G.Rusytė.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Vaida Skaisgirė apie įvykius Paryžiuje: „Raginimai „iššaudyti visus babajus“ – nenormalūs“

Karolina Toleikytė ir Natalija Martinavičienė kruvinojo penktadienio vakarą buvo Eliziejaus laukuose

Mantas Petruškevičius iš Paryžiaus: „Aplink kažkoks košmaras“ 

Dėl išpuolių Paryžiuje oro uoste įstrigo ir dainininkė Alina Orlova

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai