Paris Hilton pristatė gerbėjams savo naują mylimąjį – multimilijonierių Thomą Grossą

Paris Hilton ir Thomas Grossas / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-07-10 11:38
Prabangių viešbučių tinklo paveldėtoja Paris Hilton (34 m.) patvirtino palaikanti romantiškus santykius su šveicarų multimilijonieriumi Thomu Grossu (39 m.), kai socialinėje žiniasklaidoje pavadino jį gimininga siela.

Paris Hilton pirmą kartą buvo nufotografuota bučiuojanti multimilijonierių verslininką birželio pradžioje jachtoje prie Ispanijos krantų. Tuomet žiniasklaida skelbė, kad keliomis savaitėmis anksčiau Kanuose Prancūzijoje susipažinusi pora tapo neišskiriama.

Paris Hilton trečiadienio vakarą netiesiogiai patvirtino gandus apie jos romaną su penkeriais metais vyresniu Thomu Grossu, kai savo „Instagram“ paskyroje paskelbė nuotrauką, kurioje ji įamžinta meiliai žvelgianti jam į akis. Prie nuotraukos buvo prierašas „Giminingos sielos“.

Soulmates

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on

Trečiadienio vakarą pora leido Londone, kur susitiko su Paris Hilton motina Kathy ir sese Nicky išgerti kokteilių.

Penktadienį Kensingtono rūmuose įvyks Nicky Hilton ir bankininko Jameso Rothschildo, kilusio iš garsiosios Europos bankininkų Rothschildų dinastijos, vestuvės.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai