Pamela Anderson antrą kartą per pusę metų padavė skyrybų su Ricku Salomonu prašymą

Pamela Anderson ir Rickas Salomonas Danijoje / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-13 16:36
Aktorė Pamela Anderson dar kartą padavė pareiškimą dėl skyrybų su Ricku Salomonu – mažiau nei šeši mėnesiai po to, kai paprašė atmesti jos ankstesnį prašymą.

47 metų buvusi „Gelbėtojų“ žvaigždė santuoką su kino prodiuseriu Ricku Salomonu nutraukti norėjo dar pernai liepą, bet pora nusprendė likti kartu ir po kelių savaičių skyrybų prašymą Pamela Anderson atsiėmė.

Tačiau šis sutuoktinių susitaikymas ilgai netruko ir šį trečiadienį Pamela Anderson teismui dar kartą pateikė naujus dokumentus dėl skyrybų, praneša portalas TMZ.

Dokumentuose aktorė nurodo, kad su vyru nebegyvena nuo antradienio ir kad siekia išlaikymo iš Ricko Salomono, kuris garsėja ir tuo, kad drauge su Paris Hilton yra nufilmuotas sekso juostoje „One Night in Paris“.

Pamela Anderson už Ricko Salomono pirmą kartą ištekėjo 2007 metais, bet po dviejų mėnesių ta sąjunga buvo anuliuota. 2014 metų sausį ji patvirtino, kad jiedu vėl susituokė, bet tikslios vestuvių datos nenurodė.

Dvi ankstesnės Pamelos Anderson santuokos – su muzikantais Tommy Lee  ir Kidu Rocku – taip pat baigėsi skyrybomis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai