Palangos lenktynėse apsilankiusi Inga Bunkienė: „Mano gyvenime dabar baltas etapas“

Inga Bunkienė / Justinos Butkutės nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2015-07-18 18:27
„Anksčiau labai mėgau greitį, mėgau kelyje paspausti, dabar jaučiuosi ramesnė ir vairuoju protingiau“, – Žmonės.lt sakė Palangos lenktynėse sutikta „Comfort Hotel LT“ pardavimų ir rinkodaros direktorė Inga Bunkienė.

Nepaisant to, save Inga vadina adrenalino fanate, todėl turėdama galimybę ji visuomet aplanko įvairius autosporto renginius. Ne išimtis tapo ir Palangos „Eneos 1000 km lenktynės“.

„Atvažiavau tik šiandien ir pasigailėjau, kad to nepadariau anksčiau. Atmosfera čia – užburia. Tas automobilių gausmas man labai patinka, labai įsijaučiu į emociją“, – pasakojo Inga Bunkienė, buvusi Kauno mero patarėjo Danieliaus Bunkaus žmona.

TAIP PAT SKAITYKITE: Į Palangos lenktynes Natalija Bunkė atvyko su sūnumi Kristupu ir krepšininku Vilmantu Diliu

Šeštadienį lenktynėse ji drauge su vairuojančių moterų asociacijos „Racing Ladies“ narėmis ketino išbandyti jėgas slalome, tačiau planus pakoregavo stipri liūtis  – Ingai teko sėsti prie lenktynių simuliatoriaus vairo.

Justinos Butkutės nuotr.
Justinos Butkutės nuotr.

Lenktynių simuliatorių išbandė ir kitos „Racing Ladies“ narės:

Ilgus metu ji vairavo „Peugeot“ automobilį, dabar kurį laiką jau važinėja su „Toyota RAV4”. Su šiuo automobiliu ji atvyko ir į Palangą, kur ketina praleisti likusį savaitgalį.

Lenktynes ji vadina maloniu atotrūkiu nuo darbų ir mokslų, kurie šiuo metu jos gyvenime užima itin svarbią vietą. Inga studijuoja ISM Vadybos ir ekonomikos universitete studijuoja vadovų magistratūroje.

„Tai geriausias dalykas, kuris atsitiko mano gyvenime. Tiesiog gyvenu tuo ir labai savimi didžiuojuosi. Kartais aplinkiniai žiūri į mane keistai, klausia, kam man tie mokslai? Tačiau jie duoda labai didelį svorį“, – sakė ji.

Šiandien Inga švyti, o pati save vadina laiminga moterimi. Mėgstamas darbas, patinkančios studijos, iš naujo atrasta meilė – rodos, ko gi daugiau ir norėti? „Mano gyvenime dabar baltas etapas, tačiau nenoriu niekuo girtis. Ir net ne todėl, kad bijočiau nuvyti savo laimės paukštę, tiesiog nemėgstu viešumo“, – pasakojo pašnekovė.

TAIP PAT SKAITKITE: Palangos lenktynėse – būrys žinomų žmonių, tarp jų Danielius Bunkus su drauge Justina

Dar šią vasarą ji ketina vykti į tolimą kelionę, tačiau apie ją taip pat per daug neatvirauja. „Man sekasi tikrai neblogai, bet tegu žmonės patys fantazuoja, jei jiems įdomu. Klausiate apie naują širdies draugą? Aš niekada nebūnu viena. Tačiau tegu visi galvoja, kad esu viena“, – intrigą užminė Inga.

Justinos Butkutės nuotr.
Justinos Butkutės nuotr.

Daugiau į lenktynes atvykusių svečių ieškokite nuotraukų galerijoje:

Daugiau naujienų apie „Eneos 1000 km lenktynės“ skaitykite čia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai