Pakeliui į oro uostą automobilio partrenktas Sasha Song – apie sujauktus planus: „Iki šiol skauda kūną“

Sasha Song / A.Dzimidavičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-25 10:39
Kiekvieną žiemą Miunchene organizuojamas „Eurovizijos“ dainų konkurso atlikėjų koncertas, skirtas didžiausio Europos dainų konkurso gerbėjams. Jo metu vyksta konferencijos, atlikėjų susitikimai su gerbėjais. Šiemet pirmą kartą specialiame koncerte ypatingo svečio teisėmis turėjo dalyvauti Sasha Song. Tačiau atlikėjui koją prieš pat išvykstant pakišo šiurpus incidentas.

2009-aisiais Sasha Song laimėjo specialų organizacijos OGAE International Fan Clubs Arround The World įsteigtą prizą už geriausią „eurovizinį“ pasirodymą. Specialiu OGAE apdovanojimu pagerbiami tik atlikėjai, specialių balsavimų metu surinkę daugiausia balų, kuriuos skiria viso pasaulio „Eurovizijos“ gerbėjų klubai.

Einantį į taksi, kai jau planavau vykti į oro uostą, mane kliudė pravažiuojantis automobilis.

„Mums būtų didelė garbė, labai malonu, jei jūs dalyvautumėte mūsų koncerte. Daina „Love“ („Pasiklydęs žmogus“) iki šiol labai populiari Vokietijoje.

Kasmetiniuose OGAE koncertuose jau yra dalyvavusios tokios žvaigždės kaip Katja Ebstein, Silver Conversation, Chiara, Niamh Kavanagh, Christer Björkman, Nanne Grönvall, Ami Aspelund, Jan Johansen, the Herrey’s, Valentina Monetta, Marion Rung, Anne Marie David, Lys Assia, Joy Flemming, Mary Roos, Severine, Josh ir daugybė kitų. Jei atvyktumėte ir jūs, mūsų šventė būtų pilnavertė“, – kvietime Sashai Song rašė Frankas W.Albes, Vokietijos OGAE atstovas. Beje, jo kurtas filmas „Ave Maria“ šiemet nominuotas „Oskarui“. 

A.Dzimidavičiaus nuotr.
A.Dzimidavičiaus nuotr.

Tiesa, Sasha Song Vokietijoje ketino pristatyti ir savo naują albumą bei vaizdo klipą „Žodis myliu“.

„2016-ieji – keliamieji metai, kuomet vasario mėnesį turėsime 29 dienas, o iš viso per metus – 366 dienas. Anksčiau buvo manoma, kad tokie metai būna išskirtiniai, sunkūs, tačiau optimistai sako, kad tai – laikas, kai turime dar vieną papildomą dieną per metus gyventi, mylėti, džiaugtis artimaisiais ir pasakyti jiems „Myliu". Vaizdo klipe norėjau parodyti, kad pasaulis yra skirtas meilei – ne terorizmui“, – pasakojo Sasha Song.

Sashai Song priėmus kvietimą, koją prieš pat išskrendant į Vokietiją pakišo šiurpus incidentas. Dainininkas pakliuvo po automobilio ratais.

„Netikėtai pajutau smūgį į galvą ir šonus. Einantį į taksi, kai jau planavau vykti į oro uostą, mane kliudė pravažiuojantis automobilis. Nors smūgis ir nebuvo labai stiprus, man iki šiol skauda kūną. Su vairuotoju, dėl kurio neišvykau į Vokietiją, išsiskyrėme geruoju, tačiau į medikus kreiptis vis tiek reikėjo. Su OGAE organizatoriais planuojamas dar vienas susitikimas“, – pasakojo Sasha Song.  

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai