Orkestro vedle tapusi Vaida Genytė: „Pamenu, kaip Basanavičiaus gatvėje orkestrai dovanodavo šventę“

Vaida Genytė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-09-26 20:39
Dainininkė Vaida Genytė neslepia – būti scenoje ir dalyvauti įvairiuose projektuose yra tai, kas ją džiugina labiausiai ir priverčia jaustis laiminga. Naujų iššūkių Vaidai ilgai laukti neteko – ji tapo pučiamųjų orkestro vedle.

Naujame muzikiniame projekte „Vario audra“ vienuolika pučiamųjų orkestrų iš visos Lietuvos varžysis vadovaujami žinomų žmonių. Vienu iš jų vadove tapo ir Vaida Genytė.

„Vienąkart jau buvau atsakinga už tokią didelę žmonių grupę – kuomet dalyvavau projekte „Chorų karai“, todėl jausmas pažįstamas. Man labai gražu, kad dauguma projekte dalyvaujančių orkestrų sudaro mokiniai. Mano orkestre – penktų, šeštų, septintų klasių mokiniai – tai labai gražu ir trapu. Reikia tik grožėtis, kiek mes turime gražaus muzikuojančio jaunimo! Lietuva turtinga ir kultūra, ne tik sportu“, – šypsojosi Žmonės.lt kalbinta V.Genytė.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Ar nesudėtinga suvaldyti mokyklinio amžiaus vaikus? Juk projekte visi sieks tik aukščiausių rezultatų ir pergalės. „Kiek pažįstu vaikų muzikantų, visi jie  – labai susikaupę, disciplinuoti. Kai laisvalaikis – išdykauja, o kai jau reikia dirbti – labai susikaupia ir susikoncentruoja“, – įsitikinusi V.Genytė.

Pašnekovė pasakojo, kad scenojepasirodymui su pučiamųjų orkestru reikia ypatingai gerai pasiruošti, o dainavimas kartu su jais yra specifinis, reiklaujantis kitokio parirengimo. Tačiau Vaidai tai – ne naujiena, mat su pučiamųjų orkestru ji yra surengusi ne vieną pasirodymą.

„Man teko labai nemažai dirbti su pučiamųjų orkestrais – jie, galima sakyti, lydi mano gyvenimą. Pučiamųjų orkestai man visąlaik asocijuojasi su švente – jie nuotaikingi, turi daug kūrinių maršo stiliumi. Nuo vaikystės man atmintyje užstrigęs gražus prisiminimas – kai Palangos J.Basanavičiaus gatve kas vakarą praeidavo orkestras, dovanodavęs žmonėms džiaugsmą, šventę, pakilią nuotaiką“, – Žmonės.lt sakė V.Genytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai