Orientaciniame ralyje su garsiomis moterimis startuosianti Gintarė Gurevičiūtė tikisi pergalės

Gintarė Gurevičiūtė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Monika Svėrytė
Publikuota: 2015-07-16 20:40
Ketvirtadienio vakarą vairuojančių moterų asociacija „Racing Ladies“ Palangos centre surengė smagų vakarėlį. Restorane „de Cuba“ vyko naujų narių inauguracija.
Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Čia dalyvavo asociacijos narės, jos pristatė naujas vasaros madas ir specialiai joms skurtus originalius drabužius. Susirinkusius svečius čia linksmino saksofono muzika, rytietiškų šokių šokėjos, romantiškos dainos.

„Damų rojus“ – taip vadinosi dailiosios lyties atstovėms skirtas vakarėlis. Renginio nepraleido ir penktadienį savo jėgas „Eneos 1000 km lenktynių“ trasoje išbandysianti Gintarė Gurevičiūtė. Ji planuoja dalyvauti orientaciniame moterų ralyje.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Labai laukiu starto, nors, tiesą sakant, nežinau, kas ir kaip bus. Mūsų komanda labai smagi. Joje – Karina Krysko-Skambinė, Vilija Matačiūnaitė, Agnė Zacharevičiūenė ir Ingrida Martinkėnaitė. Tikimės gerai pavaryti, o gal ir pergalės“, – Žmonės.lt sakė Gintarė.

Ji lenktynėse – ne naujokė. Gintarė apsikritai visus praėjusius metus vadina „lenktynių metais“, jai teko dalyvauti ne viename automobilių sporto renginyje.

„Dar prieš metus mažai ką žinojau apie lenktynes, tačiau sudalyvavau „Žvaigždžių sprinte“ ir užėmiau antrąją vietą. Tuomet viskas ir prasidėjo – „Ne vienas kelyje“ paėmiau pirmą vietą, „Martini“ lenktynių renginyje buvau komisijos narė – atrodė, kad visus metus gyvenimas sukosi aplink lenktynes. Ką jau kalbėti apie greitą tempą“, – mintimis dalijosi Gintarė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Palangoje lenktynių mergaite tapusi Monika Šalčiūtė: „Būtų smagiau, jei būčiau šturmanė, bet...“

Pasak jos, norint būti lydere, nereikia didelės sėkmės ar įgūdžių, reikia tiesiog tikėti savimi. „Jeigu nesivaržai, paleidi vadžias ir mėgaujasi tuo, ką darai, tada sėkmė pas tave ateina pati. O jeigu labai ruošiesi, tai jaudulys pakiša koją ir kartais nepasiseka. Aš tikiu savimi“, – sakė ji.

Gintarė save vadina greičio fanate. Ji vairuodama ir pati mėgsta paspausti, kelis kartus yra pralėkusi daugiau nei 220 kilometrų per valandą greičiu. „Dievinu greitį ir nieko čia nepadarysi“, – juokėsi ji.

Daugiau naujienų apie „Eneos 1000 km lenktynės“ skaitykite čia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai